Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-09-29

Netikėtas lobis: tvarkydama namus moteris rado „The Beatles“ interviu

  
Netikėtas lobis: tvarkydama namus moteris rado „The Beatles“ interviu
© pixabay nuotrauka

Praėjusią savaitę Velse rasti 7-ojo dešimtmečio vaizdo įrašai su grupės „The Beatles“ interviu. Tokį lobį suradę ekspertai tikina, kad šio archyvo vertė gali siekti dešimtis tūkstančių eurų.

Kaip praneša BBC, išskirtinis grupės interviu aptiktas visai atsitiktinai viename iš Velse esančių namų. Panašu, kad šis namas „The Beatles“ gerbėjus galėtų maloniai nustebinti –  dieną prieš tai namus tvarkiusi moteris spintelėje rado ir įrėmintus grupės narių autografus.
Aukcionų namų „Omega Auctions“ darbuotojas Paulas Fairweatheras aptiktas juostas pavadino puikiu radiniu ir mielai atskleidė, kas jose užfiksuota.
 
Rastame interviu grupės nariai šmaikščiai kalbasi su žurnalistu. Johnas Lenonas pasakoja, jog Paulas McCartney yra penkių vaikų tėvas, o Ringo Staras kalba apie grupės planus vaidinti Vesterne.
Akivaizdu, jog interviu metu grupės nariai yra puikios nuotaikos. Jie operatoriams rodo šmaikščias veido mimikas ir pabrėžia, kad joks verslas yra neprilygstantis šou verslui.
 
Kitoje juostoje iš 1967-ųjų dvasinis vadovas Maharishi Mahesh Yogi ir grupė „The Beatles“ kalba apie dvasingumą ir jiems suteiktas gyvenimo pamokas. Ponas Fairweatheras įsitikinęs, kad visi interviu nematyti bei nerodyti nuo 1965-ųjų, o vaizdo ir garso kokybė – nuostabi.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai