Tiesa.com   |   2017-06-19

Neištikimybe įtariamas Davidas Beckhamas kreipėsi į pasaulio tėvus

  
Neištikimybe įtariamas Davidas Beckhamas kreipėsi į pasaulio tėvus
© Instagram nuotr.
Davidas Beckhamas yra keturių sūnų ir duktos Harper tėvas.

Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje buvo minima Tėvo diena.Vienas iš garsiausių pasaulio futbolininkų Davidas Beckhamas šia svarbia proga kreipėsi į pasaulio tėvus ir pasidalino savo ir sūnų Brooklyno, Romeo Jameso ir Cruzo nuotrauka.

„Momentai, kuriuos dalinuosi su savo vaikais, yra neįtikėtinai ypatingi. Nesvarbu, ar tai, kai juokiamės kartu, kai jie man pasakoja apie savo dieną grįžtant namo iš mokyklos, ar kai aš jiems skaitau jų mėgstamiausią knygą prieš miegą, ar bendrų atostogų metu. Organizacijos UNICEF dėka aš sutikau nuostabių tėvų iš viso pasaulio, kurie pasirengę padaryti viską, kad suteiktų vaikams taip reikiamą meilę, palaikymą sprendžiant net didžiausias problemas. Supertėveliai, prisijunkite prie manęs, kad kartu palaikytume @unicef ir pasidalinkite savo nuotraukomis su vaikais.”, - asmeninėje Instagram paskyroje rašė Davidas Beckhamas.
Šiuo metu dar vieno neištikimybės skandalo krečiamas buvęs futbolininkas nekomentuoja pasklidusių gandų, kad jau kuris laikas nebegyvena su žmona dizainere Victoria Beckham.
 
Kalbama, kad vyras susirado kitą moterį ir net supažindino ją su savo draugais, tačiau pati Victoria Beckham teigia, kad yra laiminga gyvendama santuokoje.
 
 
 
 
  

Žymos: David Beckham, Tėvo diena, Tėvai ir vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai