Tiesa.com   |   2015-08-19

Naujoji porelė: žavusis aktorius ir dailioji rusaitė

  
Naujoji porelė: žavusis aktorius ir dailioji rusaitė
© Flickr nuotr. koliažas
Pora susitikinėja nuo balandžio mėnesio, kalbama, kad jie negali vienas nuo kito atsiplėšti.

Nors karštoji pramogų pasaulio porelė, aktorius Bradley Cooperis (40 m.) ir rusų modelis Irina Shayk (29 m.), susitikinėja vos kelis mėnesius, jų ryšys toks stiprus, jog jiedu jau galvoja apie bendrus vaikus ir ateitį drauge, – rašė DailyMail.co.uk.

Metų pradžioje jie abu nutraukė ankstesnius ilgalaikius santykius: Irina Shayk po penkerių metų draugystės išsiskyrė su gražuoliuku tituliuojamu futbolininku Cristiano Ronaldo, o Bradley Cooperis išsiskyrė su perpus už save jaunesne manekene Suki Waterhouse.
Porai itin artimas šaltinis portalui „E! News“ patvirtino, kad Bradley Cooperis ir Irina Shayk yra labai įsimylėję: į savo santykius jiedu žiūri rimtai ir jau kalbėjo apie vaikus, kurių kartu norėtų susilaukti ateityje.
 
„Visi, kas juos pažįsta, yra tikri, kad pagaliau jiedu surado ko ieškoję. Jie labai tinka vienas kitam ir nori kartu praleisti kiekvieną laisvą minutę, – pasakojo šaltinis. – Jų abiejų šeimos be galo džiaugiasi, pagaliau matydami juos tokius laimingus. Jie abu nori vaikų ir tai jau aptarė.“
 
Pirmųjų porelės atostogų akimirkas galite pamatyti čia.
  

Žymos: Bradley Cooperis, Irina Shayk

Komentarai

Naujausi straipsniai