Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-05-01

Nauji Brado Pitto santykiai įsivažiuoja

  
Nauji Brado Pitto santykiai įsivažiuoja
© Delfi montažas
Neri Oxman ir Bradas Pittas

Su žavia profesore Neri Oxman šiuo metu susitikinėjantis Bradas Pittas atrodo itin laimingas. Šaltinių teigimu, naujoji pora telefonu kalbasi bent keletą kartų per dieną ir vos tik gali susitinka tam, kad praleistų kartu bent keletą valandų. Tai nenuostabu, nes abu jie yra itin užsiėmę, rašoma dailymail.co.uk.

Masačusetčo technologijų instituto profesorė nesirengia apleisti savo veiklų ir darbo Kembridže ar minėtame institute.To neketina daryti ir garsusis aktorius, kuris dar neseniai išsiskyrė su Angelina Jolie.
Puikiai porą pažįstantis šaltinis žurnalistams teigė, kad jie tiesiog nori pamatyti, kur juos nuves šie santykiai ir neskubina įvykių. Jie nekuria grandiozinių ateities planų. Dėl šios priežasties jie ir stengėsi slėpti savo santykius iki jie tapo vieši.
 
„Bradas jaučiasi itin blogai dėl to, jog jų asmeninis gyvenimas atsidūrė tarsi po mikroskopu. Jis neturi galių tai sustabdyti. Nepaisant visų šių neigiamų aspektų, aktorius yra visiškai sužavėtas Neri. Jis net rausta pasakodamas apie ją savo draugams. Tarp jų atsirado nuostabi chemija“.
 
2005 metais B. Pittas pradėjo susitikinėti su kita aktore Angelina Jolie ir prieš ketverius metus jie susituokė, tačiau 2016 metais pora pasuko skirtingais keliais ir šiandien tik dalijasi šešių savo vaikų auginimo rūpesčiais.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Bradas Pittas

Komentarai

Naujausi straipsniai