Tiesa.com   |   2015-07-13

„Mis JAV“ konkursą atsisakė transliuoti didieji televizijos tinklai

  
„Mis JAV“ konkursą atsisakė transliuoti didieji televizijos tinklai
© Facebook.com koliažas
Kairėje - 2015 metų naujai išrinktoji „Mis JAV“, dešinėje - milijardierius D. Trumpas.

Liepos 12 dieną, sekmadienį, vykusiame „Mis JAV“ konkurse naująja grožio karaliene paskelbta „Mis Oklahoma“ Olivia Jordan, pranešė bene visi užsienio naujienų portalai. „Tiesa“ primena, kad grožio konkurso organizavimo teisės jau ne vienerius metus priklauso verslo magnatui Donaldui Trumpui.

Nacionalinis renginys įvyko net po to, kai kandidatas į prezidentus, D. Trumpas, viešai pareiškė savo kontroversišką nuomonę apie imigrantus iš Meksikos. Iškart po milijardieriaus išsakytų žodžių, didieji televizijos tinklai atsisakė transliuoti „Mis JAV“ konkursą.
Prezidento posto siekiantis milijardierius sukėlė visame pasaulyje nuskambėjusią politinę audrą, pareiškęs, kad Meksika siunčia į JAV „žmones, kurie turi daugybę problemų. Jie atgabena narkotikų, atgabena nusikalstamumą, jie yra žagintojai“.
 
Kelios bendrovės, ir netgi šalys, pasmerkė šiuos D. Trumpo žodžius ir atsisakė turėti ką nors bendro su verslo magnatu. Tikėtina, kad milijardieriaus verslo interesai stipriai nukentėjo, tačiau jo politinės pozicijos – anaiptol. D. Trumpo retorika padėjo jam pelnyti politinių taškų ir atkreipti į save dėmesį tarp didžiulio būrio prezidento posto ketinančių siekti kandidatų– šiuo metu pagal populiarumą jis užima antrą vietą tarp respublikonų kandidatų.
 
 
  

Žymos: Mis Jav, Donaldas Trumpas

Komentarai

Naujausi straipsniai