Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-26

Milžiniška šlovė vaikystėje negarantavo Holivudinės laimės suaugus

  
Milžiniška šlovė vaikystėje negarantavo Holivudinės laimės suaugus
© pastelcolours16 flickr.
Žinomo aktoriaus kelias nebuvo rožėmis klotas.

Į pramogų pasaulį Rupertas Grintas įsisuko būdamas vos 11 metų. Turbūt daugelis šį raudonplaukį vaikiną prisimena kaip vieną pagrindinių „Hario Poterio“ filmų veikėjų. Darbas, kurį R. Grintas dirbo daugiau nei dešimtmetį, padėjo jam užsitikrinti stabilią vietą Holivude ir visoje kino industrijoje. Dabar jau 30 metų vyras ne kartą tituluotas žinomiausiu aktoriumi vaiku. Kai kino ekranuose pasirodė paskutinioji „Hario Poterio“ filmų dalis, Rupertas buvo pasiruošęs atsisakyti burtininko lazdelės ir užkariauti Holivudą. Tačiau vyro karjera nesusiklostė taip gerai, kaip jis tikėjosi.

Nuo nevykusių vaidmenų, priimtų keistų darbo pasiūlymų iki asmeninių problemų – šio vyro gyvenimas ir karjera pasikeitė neatpažįstamai. Tad pats metas atsakyti į vieną daugelį kamuojančių klausimų: kokia tokios nesėkmingos karjeros priežastis?
Mažas darbo krūvis ir noras viską mesti
 
Lyginant su kolegomis Emma Watson ir Danieliu Radcliffe‘u, Rupertas, kai nebuvo filmuojami „Hario Poterio“ filmai, priėmė gerokai mažiau darbo pasiūlymų. Taip jis neteko galimybės pademonstruoti savo sugebėjimų tuo laikotarpiu, kai visas dėmesys buvo nukrypęs į „Hario Poterio“ žvaigždes. Šią progą puikiai išnaudojo E. Watson ir D. Racliffe‘as, kurių karjeros šiuo metu išgyvena tikrą pakilimą.
 
Pristačius paskutinę „Hario Poterio“ dalį, R. Grinto gyvenimas tapo toks sudėtingas, kad jis net svarstė visam laikui mesti aktorystę.
 
„Pastarieji keleri metai buvo tokie intensyvūs ir nuostabūs. Prieš pradėdamas vaidinti niekada nemaniau, kad kada nors norėsiu ir toliau tai tęsti, tačiau pamilau šį darbą. Tiesa, tik vėliau susimąsčiau, kiek laiko tai atima, ir supratau, kad dar noriu pagyventi, patirti tai, kam neturėjau laiko. Buvo gera šiek tiek pailsėti ir neturėti jokių įsipareigojimų“, – 2017-aisiais „Entertainment Weekly“ sakė jis.
Per šį laikotarpį R. Grintas nusprendė išbandyti paprastus darbus. Iš pradžių jis užsimojo pardavinėti ledus. Įsigijęs seną ledų furgoną, jis jį pripildydavo šaltų skanėstų ir važinėdavo po kaimus, kuriuose nemokamai vaišindavo vaikus. Vėliau Rupertas įsigijo viešbutį, tačiau po ketverių metų teko jį uždaryti, mat verslas atnešė daugiau nuostolių nei pelno.
 
Kai R. Grintas grįžo į kino ekranus, niekas nepastebėjo
 
Kai aktorius galiausiai nusprendė grįžti į kino ekranus, iš pradžių pasirodydavo kaip svečias įvairiuose televizijos serialuose. Deja, nei vienas jo vaidmuo nebuvo toks rimtas, kad aktoriaus pavardė vėl garsiai nuskambėtų. Kai jis galiausiai gavo vieną pagrindinių vaidmenų norvegų kurtame filme apie Antrąjį pasaulinį karą, nebuvo gerai sutiktas. Kritikai išpeikė beveik visus svarbesnius aktoriaus įkūnytus veikėjus.
 
2013-aisiais aktorius pasirašė sutartį, kuri beveik garantavo, kad Rupertas taps televizijos serialų žvaigžde. Deja, už Atlanto filmuoto serialo „Super Clyde“ kūrėjai į galutinę komandos sudėtį Ruperto neįtraukė.
Asmeninės problemos
 
2016-aisiais portalas Thesun.co.uk paskelbė, kad aktorius R. Grintas asmeniniame gyvenime ir karjeroje pasiekė žemiausią tašką. Prie to, kaip teigiama, prisidėjo nuolatinės naktinės linksmybės ir besaikis alkoholio vartojimas, nesugebėjimas sutelkti dėmesio į jam svarbius dalykus ir noro kažką keisti trūkumas.
 
„Jis norėjo būti žinomas tiek ekranuose, tiek gyvenime, tačiau šios svajonės neišsipildė ir jis dėl to labai kremtasi“, – sakė šaltinis.
 
Dar labiau nuo Holivudo aktorius atitolo tada, kai nusprendė siekti karjeros teatre. Susitvarkius gyvenimą, šioje srityje jam pavyko sublizgėti. 2013-aisiais vaikinas debiutavo komedijoje „Mojo“. Jo pasirodymą gyrė kritikai, be to, R. Grintas pelnė geriausio naujoko apdovanojimą. Vėliau pasirodęs ir Brodvėjaus scenoje, kaip teigė pats Rupertas, jis vėl pamilo aktorystę.
 
Nors Rupertui sunkiai sekėsi vėl įsilieti į aktorystę, vyro karjeroje matyti prošvaisčių. 2017-aisiais R. Grintas gavo du svarbius vaidmenis televizijos serialuose „Snatch“ ir „Sick Note“. Jei to dar nebūtų gana, šie serialai netrukus turėtų pristatyti savo antruosius sezonus. Rodos, buvusi „Hario Poterio“ žvaigždė vėl grįžta prie mylimos veiklos.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Haris Poteris, aktorystė, Ronis, Rupertas Grintas

Komentarai

Naujausi straipsniai