Tiesa.com   |   boredpanda.com   |   2015-09-17

Menininko darbuose – įžymybės su jaunesnėmis savo kopijomis

  
Menininko darbuose – įžymybės su jaunesnėmis savo kopijomis
© boredpanda.com nuotr.
Fulvio Obregono projektas „Aš ir mano kitas aš“.

„Prieš ir po“: ne vienos pasaulinio garso įžymybės išvaizda, elgesys ir pasiekimai vaikystėje ir kiek ūgtelėjus skiriasi tarsi dangus ir žemė. Iš Kolumbijos kilęs menininkas Fulvio Obregonas, save vadinantis Fulaleo, sugalvojo priminti, kaip kadais atrodė pramogų ir verslo pasaulio garsenybės. Šalia jaunystės ir vaikystės portretų puikuojasi ir dabartiniai garsių žmonių atvaizdai.

Menininko darbuose, pavadintuose „Yo & Mi Otro Yo“, arba „Aš ir mano kitas aš“, vaizduojamos tokios įžymybės kaip Michealis Jacksonas, Steve‘as Jobsas, Al Pacino, Billas Gatesas ir kt. Šalia jų – ir jų jaunystės laikų portretai, pranešė boredpanda.com.
Kai kuriuose paveiksluose įžymybės jaunystėje dėvi marškinėlius, kurių užrašai pašiepia jų pačių, tik vyresnių, versiją, arba atvirkščiai. Pavyzdžiui, S. Jobsas „jaunesnysis“ pasipuošęs filmo „Žaislų istorija“ marškinėliais, o „vyresnysis“ S. Jobsas dėvi marškinius su užrašu: „Štai ką įgyvendinau gyvenime: vanduo – 2 $, ivanduo – 10 $ (angl. „I managed to do this happen: water - $2, iwater - $10“).
 
boredpanda.com nuotr. boredpanda.com nuotr.
 
D. Obregono darbai pasaulyje žinomi dėl dažnai sarkastiškų ir tiesiog keistų elementų. Menininkui šlovę pelnė storų futbolininkų karikatūros.
 
  

Žymos: Pasaulio įžymybės, Steve Jobs, Micheal Jackson

Komentarai

Naujausi straipsniai