Tiesa.com   |   2017-06-12

Melania Trump su sūnumi pagaliau persikraustė į Baltuosius rūmus

  
Melania Trump su sūnumi pagaliau persikraustė į Baltuosius rūmus
© Flickr nuotr.
Po rinkimų Melani Trump su sūnumi liko gyventi Niujorke.

Pirmoji JAV šeima – ir vėl kartu. Po beveik penkių atskirai praleistų mėnesių Donaldo Trumpo žmona Melania su 11-mečiu sūnumi Barronu persikėlė į Baltuosius rūmus.

Melania Trump sulaužė tradiciją ir atsisakė iš karto po laimėtų rinkimų kartu su vyru kraustytis į Baltuosius rūmus. Motina ir sūnus pasiliko gyventi D.Trumpo imperijos dangoraižyje „Trump Tower“ Niujorke, kad berniukas galėtų užbaigti mokslo metus. Prezidentas tuo metu gyveno ir dirbo Baltuosiuose rūmuose.
„Laukiu atsiminimų, kuriuos sukursime savo naujuose namuose! #Kraustymosidiena“, – sekmadienį vakare tviteryje parašė pirmoji ponia, su sūnumi atvykusi į Baltuosius rūmus. Prie žinutės buvo pridėta Washingtono monumento, matomo iš Baltųjų rūmų Raudonojo kambario, nuotrauka.
 
 
Prezidentas savaitgalį praleido savo privačiame golfo klube Bedminsteryje, Naujajame Džersyje. Jis kelis kartus yra sakęs, kad žmona ir sūnus į Baltuosius rūmus atsikraustys pasibaigus mokslo metams.
 
Trečiadienį D.Trumpas švęs savo 71-ąjį gimtadienį ir, galima sakyti, gavo išankstinę dovaną.
 
M.Trump praėjusį mėnesį sakė, kad Barronas nuo rudens lankys vieną privačią mokyklą Merilande. Šiuo pranešimu buvo atsakyta į vieną iš klausimų, lydinčių neįprastą Trumpų šeimos gyvenimo modelį. Juo taip pat buvo užsiminta apie atsikraustymą į Baltuosius rūmus.
 
Pirmosios ponios atstovė Stephanie Grisham šias naujienas taip pat patvirtino elektroniniu laišku ir per „Twitter“.
„Tai oficialu! @FLOTUS (M.Trump) & Barronas persikraustė į DC (Kolumbijos apygardą)! #SveikiSugrįžęNamo“, – tviteryje rašė S.Grisham.
 
 
Barronas rudenį pradės lankyti šeštą klasę Šv. Andriejaus episkopalinėje mokykloje Potomake Merilande.
 
 
 
  

Žymos: Baltieji rūmai, Melania Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai