Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-10-19

Meghan Markle susipažino su karaliene

  
Meghan Markle susipažino su karaliene
© Prince Harry and Meghan Markle Facebook
Aktorei likimas laimės atnešė su kaupu.
Bekingemo rūmuose jau ruošiama didžiulė šventė, nes oficialios piršlybos galimai įvyks prieš pat Kalėdas.

Bekingemo rūmų šaltiniai pranešė, kad princas Haris oficialiai supažindino savo merginą, JAV aktorę Meghan Markle, su savo močiute, Jungtinės Karalystės (JK) karaliene. Moterys susitiko rūmuose ir bendravo apie valandą, kartu gėrė arbatą.

Pora į Londono centre esančią rezidenciją atvažiavo praėjusį ketvirtadienį apie 5 valandą. Jie atvyko su juoda mašina, tamsintais stiklais. Princo Philipo tuo metu namuose nebuvo.
33-ejų princas Haris jau 18 mėnesių draugauja su 36-erių M. Markle. Šiuo metu kasdien vis dažniau spekuliuojama informacija, kada netrukus pasirodys oficialus pranešimas apie planuojamas poros sužadėtuves. Kalbama, kad Bekingemo rūmuose jau ruošiama didžiulė šventė, nes oficialios piršlybos galimai įvyks prieš pat Kalėdas.
 
Šaltiniai sako, kad Meghan yra dažnai Kensingtono rūmų, kur gyvena princas Haris, lankytoja. Visgi teigiama, kad princui buvo nelengva su savo močiute, mat jam įkalbinėti karalienę šiam susitikimui prireikė visos vasaros.
 
Dar anksčiau buvo pasigirdusių prieštaravimų, kad į aktorę žiūrima, kaip pro padidinamą stiklą, nes ji nėra kilminga, yra šiek tiek tamsesnės odos ir vaidinusi filmuose bei serialuose, kas nėra priimtina karališkiesiems rūmams.
 
  

Žymos: Karalienė, sužadėtuvės, Meghan Markle, princas Haris, Bekingemo rūmai

Komentarai

Naujausi straipsniai