Tiesa.com   |   BNS   |   2018-05-22

Meghan Markle prabilo apie nauja Sasekso kunigaikštienės vaidmenį

  
Meghan Markle prabilo apie nauja Sasekso kunigaikštienės vaidmenį
© Wikimedia nuotr.
Meghan Markle verčia naują gyvenimo puslapį.

Meghan Markle atskleidė, kaip ji įsivaizduoja savo kaip Sasekso kunigaikštienės vaidmenį, netrukus po savo vestuvių su Didžiosios Britanijos princu Harry paskelbusi apie tai jai skirtuose dviejuose puslapiuose karališkoje interneto svetainėje.

ron;keptos kunigaikštienės interneto paskyroje rašoma, kad Sasekso kunigaikštienė daug dėmesio skiria socialinėms problemoms. Taip pat pabrėžiama, kad būdama 11 metų ji sėkmingai dalyvavo kampanijoje, kuria buvo siekiama atsisakyti seksistinių pareiškimų vienoje televizijos indų ploviklio reklamoje.
Karališkosios šeimos svetainės puslapyje „Apie Sasekso kunigaikštienę“ rašoma, kad ji buvo savanorė vienoje benamiams skirtoje valgykloje Los Andžele, o vėliau, dirbdama aktore Toronte, savanoriavo panašioje įstaigoje Kanadoje.
 
„Didžiuojuosi būdama moteris ir feministė“, – cituojama M. Markle.
 
Antrame puslapyje „Biografija“ rašoma, kad ji baigė Holivudo pradinę mokyklą „Little Red Schoolhouse“, mokėsi vidurinėje mokykloje „Immaculate Heart High School“ ir baigė Šiaurės vakarų universitetą Ilinojuje, kur mokėsi teatro meno ir tarptautinių santykių.
 
Kunigaikštienės biografijoje taip pat paminėta, kad ji septynerius metus vaidino Reičel Zein JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits).
„Dirbdama seriale „Kostiumuotieji“ kunigaikštienė persikėlė į Torontą Kanadoje, kur buvo filmuojamas šis serialas. Ji jaučia labai glaudų ryšį su Kanada, kuri buvo tapusi jos antraisiais namais“, – rašoma biografijoje.
 
Princas Harry ir M. Markle šeštadienį susituokė Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje ir jiems buvo suteiktas Sasekso kunigaikščių titulas.
 
 
  

Žymos: Meghan Markle, Sasekso kunigaikštienė

Komentarai

Naujausi straipsniai