Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-24

Meghan Markle ir princas Haris liko be žado nuo to, ką padarė gerbėja

  
Meghan Markle ir princas Haris liko be žado nuo to, ką padarė gerbėja
© world vide news flickr.
Pora liko sužavėta.

Princas Harry ir Meghan Markle jau turėtų būti pripratę prie gerbėjų jiems nuolat įteikiamų dovanų ir rodomo malonaus dėmesio. Tačiau vizito Airijoje metu karališkąją porą nustebino vienos merginos jiems įteiktas rankų darbo suvenyras. Parodžius, ką Sasekso kunigaikščiams nusprendė padovanoti jų gerbėja, M. Markle ir princas Harry liko nutebinti jos talento.

Kaip daugelis žino, gegužės 19 d. princas Harry ir M. Markle susituokė Vindsoro pilyje. Beveik iškart po to jaunavedžiai pradėjo eiti karališkąsias pareigas ir dalyvavo princo Charleso 70-ojo gimtadienio šventėje. Vėliau Sasekso kunigaikščiai išvyko kopinėti medaus.
Grįžę iš romantiškų atostogų, Meghan ir princas Harry vyko į Dubliną, Airiją. Šios kelionės tikslas buvo susipažinti su Dublino gyventojais ir pagrindinėmis airių gyvenimą gerinančiomis organizacijomis. Per šią kelionę jaunavedžiai spėjo ne tik susitikti su šalies prezidentu Michaelu Higginsu, bet ir pabendrauti su airiais.
 
Gausiame žmonių būryje susitikimo su Meghan ir Harry laukė Chloe Mullins. Ji porai norėjo įteikti dovaną. 19-metė mergina nupiešė vieną fotografo Alexi Lubomirski karališkosios poros sužadėtuvių nuotrauką. Piešinys išėjo be galo tikroviškas. Tuo įsitikino ir patys kunigaikščiai. Chloe pavyko įamžinti princo ir Meghan reakciją.
 
„Tai tiesiog nuostabu. Ar tu tai nupiešei? Labai gražu“, – sakė princas Harry. 
@cmullins98
twitter @cmullins98 twitter
Kaip naujienų portalui Irishexaminer.com sakė Chloe, išvydęs piešinį Harry neslėpė susižavėjimo: „Jis tuojau pat parodė piešinį Meghan. Ji taip pat nustebo išvydusi perpieštą nuotrauką ir padėkojo man už jį.“
 
Humoro jausmo nestokojantis princas pajuokavo, kad piešinio autorė jam suteikė vešlesnius plaukus. Tai išgirdusi Meghan nusijuokė.
Po to, kai įsitikino, kad gali piešinį pasiimti su savimi, pora jį perdavė savo asistentei. Ji turėjo pasirūpinti, kad piešinys saugiai grįžtų namo.
 
„Šios merginos meno kūrinys vyksta į Kensingtono rūmus. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su jais pasikalbėti ir įteikti piešinį“, – socialiniuose tinkluose rašė Chloe.
 
Tiesa, Harry ir Meghan negali su savimi pasiimti visų dovanų, kurias gauna. Jiems teko grąžinti daugybę vetuvinių dovanų, kurių vertė siekė net keletą milijonų svarų sterlingų. Tokios yra karališkosios šeimos taisyklės. Tačiau C. Mullins padaryta išimtis, o tai maloniai pradžiugino karališkosios poros gerbėją.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Meghan Markle, princas Haris, gerbėjai

Komentarai

Naujausi straipsniai