Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-29

Mažiau nei 3 mėnesius K. Kardashian vyru buvęs K. Humphriesas tokiu būdu išgarsėti nenorėjo

  
Mažiau nei 3 mėnesius K. Kardashian vyru buvęs K. Humphriesas tokiu būdu išgarsėti nenorėjo
© Flickr.com

Vos 72 dienas trukusi Kim Kardashian ir buvusio NBA žaidėjo Kriso Humphrieso santuoka pastarajam sukėlė daug skausmo. „The Player’s Tribune“ buvęs sportininkas pasakojo ne tik apie profesionalaus krepšininko karjeros nutraukimą, bet ir tai, kaip ši trumpa, daug neigiamo dėmesio sulaukusi ir kontroversiškai vertinama santuoka pakeitė jo gyvenimą.„Turėjau suprasti, į ką veliuosi. Buvau naivus ir nesupratau, kaip stipriai mano gyvenimas pasikeis. Tačiau labiausiai mane trikdo kalbos, kad visa ši sąjunga buvo netikra. Pasaulyje gausu melo ir apgavysčių, tačiau mudviejų santykiai buvo 100 proc. tikri“, – pasakojo K. Humphriesas.
Kim ir Krisas susitikinėti pradėjo 2010-ųjų spalį. Vos po septynių mėnesių draugystės krepšininkas paprašė savo mylimosios rankos. 2011-ųjų rugpjūtį prabangiose, daugiau nei 10 mln. dolerių kainavusiose ir per televiziją transliuotose vestuvėse pora tapo vyru ir žmona. Tačiau šeiminiu gyvenimu juodu džiaugėsi neilgai. Po dviejų mėnesių K. Kardashian vyrui įteikė skyrybų dokumentus.
 
„Buvo aišku, kad mūsų santykiai pakito… Ką galiu pasakyti? Tai užkniso. Nebuvo lengva iškęsti tokią gėdą, ją užtraukiau draugams, šeimai. Kai apie tai kalba visas pasaulis, kai mudviejų santykiai iki pat smulkmenų nagrinėjami viešai, buvo žiauru“, – tęsė buvęs atletas.
 
K. Kardashian yra sakiusi, kad ji per medaus mėnesį suprato, kad suklydo ištekėjusi už Kriso.
 
Mažiau nei tris mėnesius sutuoktiniais buvusių Kim ir Kriso skyrybos truko iki 2013-ųjų birželio. Maždaug tuo pat metu Kim su dabartiniu vyru Kanye Westu susilaukė pirmagimės North. Dabar realybės šou ir atlikėjo šeimoje auga iš viso trys vaikai.
 
Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas (nuotr. Flickr.com) Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas (nuotr. Flickr.com)
 
K. Humphriesas prisipažino, kad, kol vyko skyrybos, jis susidūrė su įvairiomis problemomis. Vien faktas, kad jis tapo žinomas dėl rekordiškai trumpos santuokos su Kim, o ne dėl savo sportinių pasiekimų, jį labai liūdino.
„Nežinojau, kaip su tuo tvarkytis, nes niekada nemaniau išgarsėti būtent tokiu būdu. Pamenu, kaip per vienas varžybas man įbėgus į aikštelę buvau nušvilptas. Nesupratau, kodėl sulaukiau tokios neigiamos reakcijos. Pamaniau, ar tai dėl to, jog esu „tas vyrukas iš televizijos“. Ar jie manė, kad taip norėjau išgarsėti? Ar, jų manymu, aš negerbiau krepšinio?“ – prisiminė Krisas.
 
Gatvėje, degalinėse K. Humphriesas buvo nuolat stabdomas žmonių. Kartais jis apsimesdavo nesantis tuo, kuo jį laiko, teigdavo, kad jis – Blake’as Griffinas – kitas NBA žaidėjas, vėliau užmezgęs santykius su jaunesne Kim seserimi Kendall Jenner.
 
„Būsiu atviras, patyriau daug nerimo, ypač kai pamatydavau žmonių minias. Maždaug metus praleidau „tamsoje“, nenorėjau išeiti iš namų. Atrodė, kad visas pasaulis manęs nekentė, tačiau jie net nežinojo, kodėl. Jie tavęs nepažįsta, tik žino, kaip atrodai. Bet tai netrukdo jiems skleisti neapykantos, – pasakojimą tęsė Krisas, tuo laikotarpiu norėjęs būti bet kuo, tik ne savimi. – Tai pats keisčiausias jausmas. Nežinojau, kaip save turėčiau ginti, teisintis, nes atrodė, kad niekada nelaimėsi. Nepakeisiu antraščių, neįveiksiu tos mašinos. Nėra tikslo stengtis. O jei ir būčiau nusprendęs žaisti tą žaidimą, būčiau negerbęs krepšinio.“
 
Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas (nuotr. Flickr.com) Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas (nuotr. Flickr.com)
 
Paskutines savo krepšinio rungtynes sportininko karjerą nutraukęs K. Humphriesas sužaidė 2017-aisiais Atlantos „Hawks“ komandoje. Vyras pasinėrė į nekilnojamojo turto ir restoranų verslą, o visai neseniai atidarė keletą naujų maitinimo įstaigų.
„Daugumai vis dar esu ir liksiu tuo „vaikinu iš televizijos“. Puikiai tai suprantu, juk pats tam pasirašiau, – atviravo Krisas. – Nenoriu gailesčio, tačiau tikiuosi, kad tikri krepšinio gerbėjai prisimins mane kaip tą, kuris aikštelėje atiduodavo visas jėgas, tą, kuris virto puikiu kovotoju dėl kamuolių, ir tą, kuris visuomet siekė garsinti krepšinį.“
 
  

Žymos: Holivudas, Vestuvės, Skyrybos, Kim Kardashian, krepšininkas, Krish Humphries

Komentarai

Naujausi straipsniai