Tiesa.com   |   Instagram   |   2015-04-07

Madonna užsipuolė „Instagram“

  
Madonna užsipuolė „Instagram“
© Madonna, Instagram
Dainininkė Madonna apkaltino „Instagram“ veidmainyste.
Kodėl leižiama rodyti užpakalius, bet draudžiama krūtis? Skęstu socialinės žiniasklaidos veidmainystėje

Socialinei programėlei „Instagram“ paskelbus naujas cenzūros taisykles, dainininkė Madonna paskelbė protestą paviešindama savo nuotrauką, kurioje matosi jos apnuoginta krūtinė.

Socialiniuose tinkluose paskelbdama vintažinę savo nuotrauką apnuogintomis krūtimis, Madonna išreiškė nepasitenkinimą. Atlikėjo speneliai nuotraukoje buvo pridengti juoda juostele.
Pasidalindama nuotrauka dainininkė apkaltino socialinę žiniasklaidą veidmainyste ir parašė: „Kodėl leižiama rodyti užpakalius, bet draudžiama krūtis? Skęstu socialinės žiniasklaidos veidmainystėje“.
 
Pernai dainininkė sukėlė skandalą paviešindama savo draugės, per atlikėjos gimtadienį pasirodžiusios be viršutinių drabužių nuotrauką, nuotrauką. Dėl cenzūros, fotografija buvo pašalinta iš sociainio tinklo. Tuomet atlikėja paskelbė kitą nuotrauką prirašydama: „Instagram“ gali atimti mūsų spenelius, bet negali atimti mūsų džiaugsmo!“.
 
Naudojimosi „Instagram“ programėle taisyklėse skelbiama, kad asmuo „negali viešinti žiaurių, nuogų, iš dalies apnuogintų, diskriminuojančių, neteisėtų, skelbiančių neapykantą, pornografinių, seksualinio turinio nuotraukų ar kitos informacijos“. Po viešo Madonnos pareiškimo iš programos „Instagram“ panaikintos nuogų užpakalių nuotraukos.
 
 
  

Žymos: Madonna, socialiniai tinklai,

Komentarai

Naujausi straipsniai