Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2016-03-11

Madonna pralaimėjo kovą dėl sūnaus

  
Madonna pralaimėjo kovą dėl sūnaus Madonna labai myli savo paauglį sūnų ir išgyvena dėl to, kad jis pasirinko gyventi pas tėvą.

Ryškiausia popmuzikos žvaigždė Madonna teismo sprendimu buvo priversta nusileisti savo buvusiam vyrui Guy‘ui Ritchie‘ui. Nors dainininkė iš visų jėgų siekė susigrąžinti 15-metį sūnų Rocco, vaikinas liks gyventi su britu tėvu ir jo naująja šeima Londone.

Dailymail.co.uk duomenimis, teismas įpareigojo buvusius sutuoktinius patiems tarpusavyje išsiaiškinti, kurio namuose gyvens paauglys. Rocco pas tėvą atvyko kartu praleisti Kalėdų ir prie šiuo metu pasauliniame ture koncertuojančios dainininkės mamos prisijungti nebepanoro.
Kartu su atlikėja keliauja kiti jos vaikai. Be Rocco, dainininkė dar augina dešimtmetį sūnų Davidą Bandą, kurį įsivaikino gyvendama kartu su G. Ritchie‘u, devynerių dukrą Mercy James, kurią įsivaikino jau po skyrybų, o vyriausia Madonnos dukra, 19-metė Lourdes, kuria savo gyvenimą.
 
„Nors Madonna ir labai norėtų, ji nebegali priversti Rocco grįžti, nes jis nebe mažas vaikas“, − sakė šeimai artimas šaltinis. Tiesa, dainininkė labai myli savo paauglį sūnų, todėl teisme siekė garantijų, kad vaikinas kasmet su motina praleis bendras atostogas.
 
 
  

Žymos: Madonna

Komentarai

Naujausi straipsniai