Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-06-30

M. Markle vos tapusi monarchijos dalimi, šaliai kainavo milžiniškus pinigus

  
M. Markle vos tapusi monarchijos dalimi, šaliai kainavo milžiniškus pinigus
© Meghan Markle Facebook
M. Markle išlaidauja vos tapusi monarchijos dalimi.

Laimei, princui Charlesui patinka jo naujoji marti Meghan Markle, kadangi ji, vos prisijungusi prie šeimos, jam kainavo daugiau nei 1,43 mln. svarų sterlingų, teigia Yahoo.com.

Velso princo išlaidos, skirtos padengti Kembridžo kunigaikščių veikloms, nuo tada, kai prie šeimos prisijungė M. Markle, išaugo bent 40 proc.
Princų Harry ir Williamo bei pastarojo žmonos Kate reikmėms princas Charlesas pernai išleido 4,96 mln. svarų sterlingų, o prieš porą metų ši suma siekė tik 3,52 mln. svarų sterlingų. Padidėjusios išlaidos reiškia, kad Sasekso kunigaikštienė tikrai netaupo.
 
Labiausiai ši suma išaugo 2017-ųjų pabaigoje, kai princas Harry ir Meghan paskelbė apie savo sužadėtuves ir kartu pradėjo rodytis viešuose renginiuose.
 
Teigiama, jog didžiąją dalį M. Markle išlaidų sudarė „Ralph & Russo“ suknelė, kurią ji dėvėjo sužadėtuvių fotosesijos metu.
reklama
 
Tačiau išlaidos padidėjo ne tik dėl papildomo šeimos nario. Nemaža pinigų suma reiškia, jog karališkosios šeimos nariai perėmė daugiau karalienės pareigų. Elizabeth II kasmet mažina savo pasirodymų viešumoje ir dalyvavimų renginiuose skaičių.
Kaip princas Charlesas gali visa tai leisti?
 
Už savo vaikus ir jų antrąsias puses Velso kunigaikštis moka iš pinigų, gautų iš paveldėto nekilnojamojo turto. Bendras jo plotas siekia maždaug 131 tūkst. akrų ir yra išsidėstęs per 23 apygardas. Teigiama, jog per metus šie paveldėti turtai į biudžetą atneša vidutiniškai 21,7 mln. svarų sterlingų.
 
Princo sekretorius Clive‘as Aldertonas paaiškino, kad didžiąją dalį išlaidų sudaro akimirkos, suteikiančios karališkajai šeimai džiaugsmo, t. y. pranešimas apie sužadėtuves, vestuvės, Kembridžo kunigaikščių šeimos pagausėjimas ir kt.
 
Tiesa, karališkajai šeimai šie metai buvo kupini įvykių. Portalas Thetelegraph.co.uk praneša, jog ne ką mažiau pinigų skiriama išvykoms į užsienį. 2016-aisiais karališkosios šemos kelionėms buvo išleista daugiau nei 4,5 mln. svarų sterlingų, o pernai – 4,7 mln. svarų sterlingų. Daugiausia, net 362,149 varų sterlingų, atsiėjo princo Charleso ir jo žmonos Camillos turas po Indiją, Malaiziją, Brunėjų ir Singapūrą. Taip pat reikėtų prisiminti karalienės traukinį. Viena kelionė juo kainuoja maždaug 20 tūkst. svarų sterlingų.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Išlaidos, Meghan Markle, monarchija, karalystė

Komentarai

Naujausi straipsniai