Tiesa.com   |   2018-04-16

M. Markle ir princo Harry suderinamumas pagal Zodiako ženklus: ką žada žvaigždės?

  
M. Markle ir princo Harry suderinamumas pagal Zodiako ženklus: ką žada žvaigždės? Nenuostabu, kad Meghan ir Harry turi ir keletą bendrų savybių, įskaitant jų aistrą tarnauti kitiems.

Princas Harry, gimęs 1985 m. rugsėjo 15 d., yra Mergelės ženklo atstovas. Meghan, gimusi 1981 m. rugpjūčio 4 d., yra Liūtas. Pasak astrologų, tokia pora – puikiai suderinama.

Anot astrologės Suzie Kerr Wright, šie Saulės ženklai eina vienas po kito, todėl jie nebūtinai turi būti įvardijami kaip gera ar bloga pora. „Tačiau ilgą laiką nemačiau tokio gražaus suderinamumo“, – GoodHousekeeping.com pasakojo ji.
Harry ir Meghan santykiai tokie stiprūs, kad tęsis nepaisant streso, atsirandančio būnant karališkosios šeimos atstovais. „Kaip Liūtas Meghan iš prigimties yra lyderė, turinti neįtikėtinų socialinių savybių ir emocinį intelektą, – teigė astrologė Jennifer Racioppi. – Ji socialiai atsakinga, vertina santykius ir ne visada veikia pagal teisingumą – tai padės jai ištverti karališkojo gyvenimo niuansus“.
 
Tai, jog princas Harry norėtų kurti bendrą gyvenimą su Meghan, J. Racioppi teigimu, nestebina. Pasak jos, toks įsipareigojimų lygis princui Harry visuomet buvo tikėtinas. „Princas Harry, būdamas Mergele, yra tikslus, priiminėdamas sprendimus. Kai jis pasirenka, visiškai įsipareigoja.“
 
Nenuostabu, kad Meghan ir Harry turi ir keletą bendrų savybių, įskaitant jų aistrą tarnauti kitiems.
 
„Mergelės, kaip ir princas Harry, visada stengiasi padėti, o Liūtai, kaip Meghan, jaučia palankumą žmonėms, mėgstantiems skatinti kitus, – sakė astrologas Wrightas. – Jei jie toliau stengsis padėti aplinkiniams, sukurs dinamišką komandą.“
 
Bet štai kur jie išsiskiria: Meghan yra labai bendraujanti ir aktyvi, o princas Harry mėgsta viską laikyti savyje. Pasak Wrighto, Meghan santykių aspektu galima apibūdinti kaip taikdarę, ji turi spręsti problemas, kalbėdama apie jas, o štai Harry yra praktiškesnis ir mažiau linkęs keistis.
  
 
Taip pat svarbu paminėti, jog Meghan nėra tipiška karališkosios šeimos atstovė – tai parodo ir jos drabužių pasirinkimas. „Kadangi Harry Mėnulis priešinasi Meghan Uranui, yra požymių, kad Harry iš šių santykių turės tikėtis netikėtumų, mat Meghan yra netradicinė mąstytoja“, – sako Wrightas. Nepaisant jų skirtumų, Harry jaučiasi taip, tarsi iš tikrųjų suprastų Meghan, todėl mano, jog yra saugus ir gali save išreikšti.
Jų vestuvių data – gegužės 19 d. – astrologams atrodo daug žadanti. Gegužės 15 d. Uranas po 7 metų Avino ženkle įžengs į Taurą (Jautį). Tai rodo, kad Meghan ir Harry ateinančius septynerius metus kurs naujus pasaulio problemų sprendimo būdus, daugiausia dėmesio skirdami žemės išteklių problemoms ir benamiaims.
 
Taigi, Harry ir Meghan sunkiai dirbs, kad išspręstų visas didžiausias pasaulio problemas, tačiau tai neatitolins jų nuo noro sukurti šeimą (nuo šiol žinosime, kad tai yra jų prioritetas). Wrighto teigimu, vaikai gims gana greitai, nors 2019 m. pabaigoje gali kilti painiava. Vis dėlto astrologas paaiškina, kad ją gali sukelti intensyvi žiniasklaidos spekuliacija.
 
Kaip tėvai Meghan ir Harry iš pradžių gali kovoti dėl tėvystės, filantropijos ir kitų panašių siekių. Harry Mėnulis Jautyje taip pat gali padaryti jį šiek tiek pavydų ar pasipiktinusį dėl Meghan išskirtinių siekių, todėl ji gali jaustis šiek tiek ribojama. Dėl šios priežasties Meghan gali atrodyti, kad Harry interesai tarp jų sukuria atstumą.
 
Nepaisant to, Wrightas ir J. Racioppi sutaria, kad šie partneriai tinka vienas kitam. Netgi tarp jų skirtumų galima įžvelgti teigiamų dalykų.
 
Matote? Netgi karališkuosius romanus rašo žvaigždės…
 
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Princas Harry, Horoskopai, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai