Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-24

M. Markle erzina princas Haris?

  
M. Markle erzina princas Haris?
© Facebook nuotr.

BBC dokumentinis filmas apie princą Charlesą paprastiems, karališkojo kraujo neturintiems asmenims leidžia iš arčiau pažvelgti į šios taip akylai stebimos šeimos gyvenimą.

Kaip teigia Yahoo.com, jame princo Charleso žmona Camilla atskleidė mananti, kad jos vyras, net ir tapęs karaliumi, pirmenybę teiks savo pareigoms, šalies valdymui, o ne asmeniniam gyvenimui. Tačiau vienas neįprasčiausių ir labiausiai žiūrovus prajuokinusių epizodų buvo tas, kuriame princas Harry papasakojo apie vieną keistą savo įprotį, kuris labai erzina jo žmoną Meghan Markle.
Jis atskleidė, kad vos tik kambaryje nebelieka žmonių arba jų sumažėja, jis išjungia šviesą arba sumažina degančių lempų skaičių. Tokį savo elgesį jis, kaip teigė, paveldėjo iš aplinkosauga labai besidominčio tėvo princo Charleso.
 
„Visa tai staiga tampa įpročiu, kurį gali išsiugdyti kiekvienas asmuo. Manau, tai viena svarbiausių jo mums perduotų pamokų. Esu dėl to šiek tiek išprotėjęs, – sakė Sasekso kunigaikštis. – Mano žmona vis kartoja, kodėl aš išjungiu šviesas, juk kambaryje tamsu. Pakartoju jai, kad mums nereikia, kad degtų šešios lempos. Užtenka vienos.“
 
„Juokinga darosi pagalvojus, kad princas Harry vaikšto iš kambario į kambarį ir išjunginėja ten paliktas šviesas. Tačiau taip elgiasi ir princas Charlesas. Prie tokio keisto jo įpročio jau įprato ir pati Camilla“, – portalui teigė artimas karališkosios šeimos šaltinis.
 
Šį įprotį, kaip teigiama, jau prisijaukino ir princas Williamas. „Suvokiu, kad taip pat elgiuosi keistai, išjunginėdamas šviesas, tačiau tai jau tapo mano įpročiu“, – dokumentiniame filme sakė jis.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: princas Haris, Meghan Markel

Komentarai

Naujausi straipsniai