tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-17

Liūdnos žinios J. Bieberio gerbėjams

  
Liūdnos žinios J. Bieberio gerbėjams
© youtube.com stopkadras
Dainininko paskyra buvo viena populiariausių

Dainininkas Justinas Bieberis ištrynė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą po to, kai jo gerbėjai rašė užgauliojančius komentarus po nuotraukomis, kuriuose jis užfiksuotas su savo naująja mergina.

 Viskas prasidėjo tada, kai kanadietis dainininkas savo „Instagram“ paskyroje publikavo nuotraukas su naująja savo mergina Sofia Richie. Tai nepatiko milijoninei dainininko gerbėjų miniai, kuri reiškė nepasitenkinimą ir užgauliojo laimingą porą. J. Biebieris paprašė savo gerbėjų liautis ir pagrasino, jog pakeis savo paskyros nustatymus ir gerbėjai nebegalės matyti jo nuotraukų.
Į ginčą įsivėlė ir buvusi J. Bieberio mylimoji, dainininkė ir aktorė Selena Gomez, kuri išsakė savo nuomonę, jog jeigu jos buvęs vaikinas nenori sulaukti neigiamų komentarų, jis neturėtų publikuoti asmeninių nuotraukų. Pats J. Bieberis apkaltino S. Gomez tuo, kad ji naudojosi jo žinomumu siekdama dar labiau išpopuliarėti.
 
Lengvai nusileisti nebuvo linkęs nei vienas. S. Gomez dviprasmėje žinutėje teigė, jog J. Bieberis daug kartų buvo jai neištikimas, o daininkas savo ruoštu tokius pačius kaltinimus metė ir S. Gomez ir net įvardijo vaikiną, su kuriuo meregina jį apgaudinėjo. Pasak J. Bieberio – tai buvo vaikinų grupės „One Direction“ narys Zainas Malikas.
 
Po tokio viešo ginčo Justinas Bieberis ištrynė savo paskyrą, kuri buvo viena iš daugiausiai sekėjų turinčių paskyrų pasaulyje.
 
  

Žymos: pasaulio žvagždės, dainininkas Justinas Bieberis

Komentarai

Naujausi straipsniai