Tiesa.com, hollywoodlife.com   |   2017-09-16

Lietuvos vardas skamba pirmose JAV antraštėse, dėl to kalta viena lietuvė

  
Lietuvos vardas skamba pirmose JAV antraštėse, dėl to kalta viena lietuvė
© Drake, BriaVinaite Instagram
Kiekviena mergina pavydėtų tokios sėkmės.
Bria internetu pardavinėjo drabužius ir turėjo polinkį marihuanai.

Pastarosiomis dienomis Lietuvos vardą linksniuoja daugelis itin populiaraus JAV atlikėjo Drake‘o gerbėjų. Jo naujoji simpatija iš Lietuvos kilusi Bria Vinaitė.

Dainininkas su Amerikoje gyvenančia lietuvaite susipažino Toronte, kuomet apsilankė naujojo filmo premjeroje ,,The Florida Project“ (Floridos projektas). Vyrą taip sužavėjo šiame filme vaidinusi šviesiaplaukė simpatiška lietuvaitė, kad jis po premjeros merginą pasikvietė pavakarieniauti į prabangų restoraną, kuriame praleido ne vieną valandą.
Niekuo neišsiskirianti mergina tapo populiari vos per kelias valandas. Kurį laiką Bria internetu pardavinėjo drabužius ir turėjo polinkį marihuanai. Vieną dieną ją socialiniame tinkle pastebėjo garsus filmų režisierius pakvietęs merginą vaidinti jo naujoje kino juostoje. Taip prasidėjo pirmieji merginos žingsniai šlovės link.
 
Kanų kino festivalyje šis filmas sulaukė gausybės ovacijų ir buvo įvertintas puikiai. Kaip toliau klostysis gražuolės lietuvės ir pasaulinę šlovę pelniusio dainininko santykiai, vis dar lieka paslaptyje.
 
  

Žymos: JAV, Pora, Meilė, Lietuvė, Drake

Komentarai

Naujausi straipsniai