Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-21

Lietuviško kraujo turintis modelis Sh. Shaik apie retušuojamas nuotraukas: tai kenkia ir neturėtų tapti kasdienybės dalimi

  
Lietuviško kraujo turintis modelis Sh. Shaik apie retušuojamas nuotraukas: tai kenkia ir neturėtų tapti kasdienybės dalimi
© Instagram.com

Shanina Shaik – vienas garsiausių Australijos modelių, ir į šį titulą mergina žiūri labai rimtai. Juk kiekvienas jos pasakytas žodis, aprangos detalė ar valgiaraštis iki smulkmenų aptarinėjami. Tačiau visai neseniai 28-erių „Victoria’s Secret“ angelas, turintis lietuviško kraujo (jos mama gimusi Lietuvoje), atsidūrė apkalbų centre. Moteris įtariama pasiputlinusi lūpas.

ori būti pavyzdys kitiems, turi būti tikras. Kai kuriose nuotraukose instagrame aiškiai matyti, kas yra tikra, o kas – patobulinta kitų, – apie įtarimus kalbėjo Shanina. – Kalbėta ir apie mano lūpas, tačiau turiu įrodymų, kad jos taip atrodo natūraliai. Paslaptis – geras apšvietimas.“
Sh. Shaik išreiškė nuomonę ir apie itin stipriai retušuojamas nuotraukas. „Nemanau, kad tai daryti yra naudinga. Jaunos merginos stengiasi pasiekti tai, kas vaizduojama socialiniuose tinkluose, nors visa tai yra netikra. Filtrai ir kiti efektai gali būti smagūs, jei juos naudojame pramogai. Tačiau reikėtų stengtis, kad tai netaptų kasdienybės dalimi“, – sakė ji.
 
 
Ne vienos jaunos merginos įkvėpėja tapusi Shanina yra žinoma ir dėl savo puikaus stiliaus pojūčio. Tiesa, moteris atskleidė, kokio drabužio ji nė už ką nesivilktų. Tai – platėjantys džinsai.
 
Nors ši prieš keletą dešimtmečių vyravusi mada po truputį grįžta, Sh. Shaik tikina, kad nė už ką nenešiotų tokių kelnių vien dėl to, kad prie jų sunku priderinti batus. „Su platėjančiais džinsais lygiapadžių batų neavėsi, visuomet turi būti su aukštakulniais. Šiuo metu aš prioritetą teikiu būtent sportiniams bateliams, patogiai avalynei“, – teigė ji.
 
Naujos „Chadstone“ kolekcijos pristatymo veidu tapusi Sh. Shaik atskleidė ir daugiau savo stiliaus taisyklių. „Rengiuosi panašaus atspalvio drabužiais, kuriems suteikiu šiek tiek vyriškumo, pavyzdžiui, ant pečių užsimesdama platų švarką. Šiuo metu mano mėgstamiausiama apranga – pastelinių spalvų kostiumai“, – tęsė ji.
 
Nuolat skubanti ir darbais užsivertusi Shanina pernai palinkėjo sau vieno dalyko: nustoti taip stengtis ir šiek tiek atsipalaiduoti. Ir toks požiūris į gyvenimą atsipirko. Po dvejų metų pertraukos Shanina vėl buvo pakviesta demonstruoti „Victoria’s Secret“ apatinio trikotažo kasmet vykstančiame renginyje. „Nesitikėjau, kad būsiu pakviesta dalyvauti atrankoje, o kai sužinojau, kad ją perėjau, širdis vos neiššoko iš krūtinės“, – apie akimirką, kai sužinojo, jog penktą kartą žygiuos bene garsiausiu pasaulio podiumu, pasakojo Sh. Shaik.
 
 
Kitą mėnesį 28-erių modelis minės pirmąsias santuokos su Gregory Andrewsu metines. 2018-ųjų balandį Shanina su mylimuoju amžiną meilę prisiekė Bahamose.
 
Shanina teigė, kad ji su vyru laikosi poros griežtų taisyklių – pirmenybę teikti santuokai ir visuomet rasti laiko pabūti kartu. „3,5 savaitės – tiek ilgiausiai esame ištvėrę vienas be kito, – sakė Shanina. – Mudu daug keliaujame, tačiau jis yra pasiryžęs atšaukti bet kokį pasirodymą (G. Andrewsas dirba didžėjumi – aut. past.), kad tik pabūtų su manimi. Žinau tai ir dėl to jį labai vertinu. Žmona ir vyras yra komanda, kurios abu nariai dėl santuokos turi stengtis vienodai. Mums puikiai sekasi tik dėl to, kad vienas kitą suprantame.“
 
  

Žymos: Mada, Modelis, Australija, Shanina Shaik, Victoria's Secret, australė

Komentarai

Naujausi straipsniai