Tiesa.com   |   2015-03-05

Lietuvei dėmesį parodė milijardierius D. Trumpas

  
Lietuvei dėmesį parodė milijardierius D. Trumpas Visame pasaulyje žinomas D. Trumpas, lietuvę pavadino gražiu Dievo kūriniu.
Po finalo Donaldas Trumpas man padavė ranką ir pasakė: „Esi gražus Dievo kūrinys.

Vilnietė Patricija Belousova išgarsėjo ir praturtėjo per vieną dieną. Šiai merginai šimtai vyrų siunčia dovanas, deimantus, siūlo „Lexus“, butą Majamyje, o milijonieriai – savo ranką.

Dvidešimtmetės P. Belousovos gyvenimas pasikeitė, kai ją vieną dieną pamatė milijardas planetos gyventojų. Mergina neseniai dalyvavo grožio konkurse „Mis Visata“, kuris vyko viename prabangiausių pasaulio kurortų – Majamyje. Lietuvaitės pasirodymas ant scenos pakerėjo visus.
Merginos grožį pastebėjo ir konkurso organizatorius, vienas turtingiausių pasaulio žmonių, milijardierius Donaldas Trumpas. Kuomet restorane įvyko privatus milijardieriaus ir pasaulio gražuolių susitikimas, visos „misės“ klykdamos puolė fotografuotis su D. Trumpu. Tik Patricija liko oriai sėdėti prie savo stalelio. Trumpas tai pastebėjo ir pats pasisiūlė nusifotografuoti!
 
„Jis ėjo pro mūsų stalą, atėjo prie manęs ir sako: „O, Lietuva, aš su tavim nesifotografavau! Ateik, nusifotografuosim. Visos merginos prie stalo nustebo, kad išskirtinį pasiūlymą gavau būtent iš jo. Tikrai mane nustebino. Jau po finalo Donaldas Trumpas man padavė ranką ir pasakė: „Esi gražus Dievo kūrinys“, - televizijos laidoje KK2 pasakojo P. Belousova. Konkursą „Mis Visata“ laimėjo kolumbietė Paulina Vega. Tačiau lietuvė pateko į gražiausių interneto pasaulio merginų dešimtuką ir sulaukė pasiūlymo filmuotis Holivude.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Grožis

Komentarai

Naujausi straipsniai