Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-05-26

Kultinio serialo aktorės gyvybė pavojuje

  
Kultinio serialo aktorės gyvybė pavojuje
© theshando Instagram
Žinoma moteris nepasiduoda.

Visame pasaulyje kadaise populiaraus televizijos serialo „San Francisko raganos“ aktorė Shannen Doherty šiuo metu vis dar kovoja su klastinga liga – krūties vėžiu. Tačiau moteris kaip išmanydama stengiasi nepasiduoti ir savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dalydamasi fotografijomis padeda ir kitiems sunkiai sergantiems ligoniams neprarasti tikėjimo ir nesijausti vienišiems.

Viename naujausių moters įrašų skelbiama, kad Shannen neseniai buvo atlikta itin sudėtinga operacija.
„Mano vaizdas gegužės 11 d. Gulint ir ruošiantis operacijai, šis vaizdas man padėjo nusiraminti ir nusiteikti 10 valandų trukmės operacijai. Mano vyras, mano mama. Ir mano gydytojas Dr. Jay‘us Orringeris. Žinojau, kad jo rankos manimi tobulai pasirūpins, lyg būčiau jo dukra, nes jam rūpi visi jo pacientai. Kai turėsiu daugiau jėgų ir būsiu namuose, apie šią procedūrą papasakosiu daugiau“, – šalia nuotraukos rašė ji.
 
Itin klastinga liga aktorei diagnozuota 2015-aisiais.
 
2017-ųjų balandžio mėnesį aktorė pranešė, kad vėžys šiek tiek sušvelnėjo, tačiau Shannen per daug nesidžiaugė, nes, kaip žinoma, situacija gali pasisukti visiškai kita linkme. Tiesa, moteris tuomet liko pozityviai nusiteikusi.
 
„Įsivaizduoju, kad aš visada dėl to kažkiek nerimausiu, bet juk mes visi nuolatos dėl kažko nerimaujame. Vėžys yra pabaisa, kuri viską pakeičia“, – pernai rašė Shannen. Regis, jos nerimas nebuvo be pagrindo.
ŠALTINIS:ALFA.LT
  

Žymos: Vėžys, Aktorė, Sa francisko raganos

Komentarai

Naujausi straipsniai