Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-01

Kokio daikto negali turėti kunigaikščių vaikai?

  
Kokio daikto negali turėti kunigaikščių vaikai?
© valeriecross flickr.
Mažasis princas su princese šiuo daiktu žaidžia itin retai.

Kembridžo kunigaikščiai princas Williamas ir Kate Middleton pradžiugino pasaulį pasidaliję žinia apie šeimos pagausėjimą. Monarchai retai kada viešai pasakoja, kaip jiems sekasi auginti princus George‘ą ir Louisą bei princesę Charlotte. Tiesa, kiek atviresni yra Kensingtono rūmų atstovai. Šį kartą jie papasakojo, kokiu daiktu Williamas ir Kate neleidžia naudotis mažiesiems rūmų gyventojams.

Daugiavaikiai tėvai teigia, jog jų namuose galioja viena labai svarbi taisyklė. Savo vaikams karališkosios šeimos nariai draudžia naudotis planšetėmis.
„Šie prietaisai yra mamos ir tėčio žaislai, o ne skirti vaikams, – sakė Kensingtono rūmų atstovas. – Kaip žmonės, kurie užaugo be pramogoms skirtų elektronikos prietaisų, Williamas ir Kate tiki, jog žaislai, žaidimai kieme yra tai, kas jų vaikams suteiks daugiau naudos, be to, tai padės lavinti vaizduotę.“
 
Tačiau tai dar ne viskas. Kai princas George‘as eina į mokyklą, jis privalo laikytis vienos labai svarbios draugystės taisyklės. Be to, ne vienas smalsuolis domėjosi, kaip bendraklasiai vadina trečią eilėje į sostą princą.
 
Kaip teigiama „Thomas Day School“ mokyklos tinklalapyje, visi ją lankantys vaikai negali turėti tik vieno geriausio draugo. Mokyklos vadovas Benas Thomas pridūrė, jog ugdymo įstaiga nori, kad vaikai turėtų daug gerų draugų, o ne vieną geriausią, kadangi taip bus išvengta skaudžių akimirkų ir neleidžiama tapti priklausomiems tik nuo vieno žmogaus.
 
Taip pat daugelį neramina klausimas, kaip princą mokykloje vadina draugai ir mokytojai. Atstovai pranešė, jog vyriausias Kembridžo kunigaikščių sūnus mokykloje yra vadinamas tiesiog Geroge‘u Cambridge‘u.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Kate Middleton, Princas Viljamas, Kembridžo kunigaikščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai