Tiesa.com   |   2016-11-08

Kensingtono rūmai patvirtino princo Harry santykius su amerikiete aktore

  
Kensingtono rūmai patvirtino princo Harry santykius su amerikiete aktore Aktorės šeimos nariai kenčia nuo nuolatinio persekiojimo.
Tai nėra žaidimas, tai - jo ir jos gyvenimai.

Kensingtono rūmai patvirtino princo Harry santykius su amerikiete aktore Meghan Markle. Precedento neturinčiame pareiškime prašoma spaudos kanalų supratingumo.

Oficialiame, antradienį išplatintame pareiškime teigiama, kad princas Harry vertina žmonių dėmesį, tačiau pastarasias savaites jis peržengė bet kokias žmogiškumo ribas.
Pasirodo, pasaulyje žaibiškai pasklidus žiniai apie poros santykius, M. Markle patyrė daug skaudaus užgauliojimo ir viešo priekabivimo iš spaudos kanalų.
 
Šiomis dienomis aktorės šeimos nariai kenčia nuo nuolatinio paparacių persekiojimo, už informaciją apie moters buvusius santykius ar galimybę patekti į namus siūlomi kyšiai.
 
„Kiekvienas Meghan Markle draugas, bendradarbis ar artimas žmogus šiuo metu kenčia nuo persekiojimo”, - rašome oficialiame pranešime.
 
Princas Harry nerimauja dėl savo merginos saugumo ir yra nusivylęs, kad jos negali tinkamai apsaugoti.
 
„Jis žino, kad daugelis teigs, jog „tai yra kaina, kurią jis turi mokėti” ir „tai yra žaidimo dalis”, tačiau princas Harry tam nepritaria. Tai nėra žaidimas, tai - jo ir jos gyvenimai”, - rašoma oficialiame karališkame pareiškime.
 
  

Žymos: Santykiai, Princas Harry, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai