Tiesa.com   |   2013-02-05

Kate ir Williamas mėgaujasi atostogomis atokioje saloje

  
Kate ir Williamas mėgaujasi atostogomis atokioje saloje Romantiškos atostogos nuošalioje saloje leis karališkai porai atsikvėpti nuo dėmesio.

Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė išvyko žiemos atostogų į nuošalią Mustiko salą, Karibų jūroje. Pora nusprendė grįžti į gražų rojaus kampelį jau šeštus metus iš eilės. Žiniasklaidoje kalbama, kad atostogos Kate padės atsikvėpti po komplikuotų pirmųjų nėštumo mėnesių.

Atostogos taip pat sutapo ir su Kate mamos Carole Middleton 58-uoju gimtadieniu. Pranešama, kad abu jos tėvai ilsisi netoli karališkos poros apartamentų. Šv. Jokūbo rūmai atsisakė plačiau komentuoti privačias atostogas, tačiau laikraštis „Sun“ pranešė, kad Kate ir Williamas apsistojo 19 tūkst. svarų per savaitę kainuojančioje viloje, kuri gali didžiuotis dideliu baseinu, pramogų kambariais ir romantiškais Karibų jūros vaizdais. Tokiu metų laiku saloje būna apie 25 laipsnius šilumos.
Pirmąkart saloje pora lankėsi dar 2006 metais, kai dauguma tikėjosi, kad princas Williamas pasipirš savo mylimajai. Šią salą ypač mėgsta ir princo Williamo teta princesė Margaret, kuriai priklauso apie 80 privačių vilų.
 
Kalbama, jog 31-erių kunigaikštienė, kuri turėtų gimdyti liepos mėnesį, jaučiasi daug geriau ir nepabūgo aštuonių valandų skrydžio iki Barbadoso ir papildomo skrydžio į Mustiko salą. Dar prieš mėnesį tokia kelionė kunigaikštienei būtų buvusi neįmanoma dėl sveikatos problemų.
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai