Tiesa.com, Edita Maračinskaitė | Alfa.lt   |   2018-06-02

Kas nutiko Ch. Aguilerai?

  
Kas nutiko Ch. Aguilerai?
© Ch. Aguilera Instagram.
Žinoma moteris sunkiai atpažįstama.

Ilgai viešumoje nesirodžiusi atlikėja Christina Aguilera (37) į didžiąją sceną grįžta su trenksmu ir visiškai nauja išvaizda.

Du vaikus auginanti dainininkė po albumo „Lotus“ pristatymo 2012-aisiais nusprendė padaryti pertrauką. Instagrame moteris pasidalijo fotografijomis, kuriomis pristato net 10 metų lauktą muzikinį turą ir albumą „Liberation“. Tiesa, į sceną C. Aguilera grįžta ne tik su naujomis dainomis, bet ir visiškai pakeitusi įvaizdį.
Nespalvotuose kadruose įamžinta atlikėja sunkiai atpažįstama. Jos šviesūs plaukai laisvai plaikstosi vėjyje, o veido nedengia nė lašas makiažo.
 
Dainininkė jau kurį laiką žiniasklaidoje kalbėjo apie norą visiškai atsisakyti makiažo arba jį naudoti tik retkarčiais, atrodyti kuo natūraliau. Net ant žinomo žurnalo „Paper“ viršelio C. Aguilera pozavo tik minimaliai padažytu veidu.
 
„Esu atlikėja, tokia aš iš prigimties. Tačiau šiuo metu jaučiu, jog ir muzikoje, ir gyvenime privalau išsilaisvinti ir gerbti save tokią, kokia esu, bei demonstruoti natūralų grožį“, – sakė ji žurnalo komandai.
 
Tiesa, rugsėjo mėnesį koncertinį turą pradėsianti dainininkė teigė, jog su makiažu ji visiškai neatsisveikino.
„Esu moteris, kuriai patinka ryškus makiažas, todėl kartais pasidažyti, ypač lipant į sceną, norisi ir man“, – pridūrė ji.
 
Ch. Aguilera Instagram. Ch. Aguilera Instagram.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Muzika, Pokyčiai, Christina Aguilera

Komentarai

Naujausi straipsniai