Tiesa.com   |   Thesun.co.uk   |   2012-11-06

Kardashian drabužių kolekcija ir britėms

  
Kardashian drabužių kolekcija ir britėms Kim Kardashian atidavė duoklę ir britų madai.

Amerikos žvaigždė Kim Kardashian pristatė savo specialią drabužių kolekciją „Dorothy Perkins“ drabužių tinkle, skirtą britų merginoms. Anot Kim, jos kolekcija „The UK Kardashian Kollection“, skirta Jungtinės Karalystės rinkai, bus visiškai kitokia nei Jungtinėse Valstijose, nes drabužių medžiagų pasirinkimui ypač daug įtakos turėjo britiška mada.

Aktorė sakė, kad ji dievina britišką stilių, tad kurti šią kolekciją jai buvo vienas malonumas. „Merginos Britanijoje rengiasi labai kūrybingai. Galbūt taip yra dėl oro, bet man atrodo , kad jos puikiai suderina visiškai skirtingus drabužius, maišydamos įvairiausius dalykus ir aksesuarus, kurie padeda joms išgauti unikalų įvaizdį“, - sakė ji.
Kim, kuri šiuo metu susitikinėja su Kanye West, sakė tikinti, kad pats seksualiausias drabužis kiekvienai moteriai yra gerai tinkanti suknelė. Interviu „The Sun“ laikraščiui ji taip pat pasakojo, kad tikrai gera suknelė parodo visus moters privalumus ir leidžia jai jaustis patraukliai. Anot jos, visuomet verta išnaudoti iškirptės žavesį ir medžiagas, pabrėžiančias moters išlinkimus.
 
Kim su savo seserimis Khloe ir Kourtney pristatys savo pirmąją drabužių kolekciją Jungtinėje Karalystėje jau pirmąją lapkričio savaitę.
 
 
  

Žymos: JAV, Mada, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai