Tiesa.com   |   BNS   |   2017-12-26

Karališkoji šeima pasirodė tradicinėse Kalėdų mišiose

  
Karališkoji šeima pasirodė tradicinėse Kalėdų mišiose
© The Royal Family Facebook nuotr.

Elizabeth II ir kiti karališkosios šeimos nariai pirmadienį dalyvavo tradicinėse Kalėdų mišiose Sandringamo bažnyčioje, kurioje visuomenė turi retą progą iš arčiau pamatyti net kelis karališkosios šeimos narius ar persimesti su jais keliais žodžiais.

Šiose pamaldose dalyvavo ir princo Harry sužadėtinė amerikiečių aktorė Meghan Markle. Eidama į bažnyčią ji šypsojosi ir mojavo visiems susirinkusiems. Tai yra pirmas jos viešas pasirodymas su karaliene.
Daugybė žmonių su savimi atsinešė gėlių, kurias nori padovanoti karališkosios šeimos nariams pasibaigus pamaldoms.
Karalienę atlydėjo jos sutuoktinis princas Philipas bei artimiausi šeimos nariai, įskaitant anūką princą Williamą su žmona Kate, kuri laukiasi trečiojo vaiko.
 
Tuo tarpu savo Kalėdų sveikinime britų karalienė Elizabeth II pagerbia tai, kaip Londonas ir Mančesteris atsigavo po šiais metais įvykdytų ekstremistų atakų.
 
Iš anksto įrašytą 91 metų monarchės sveikinimą Kalėdų dieną televizijos parodys Jungtinėje Karalystėje ir dar 51 Sandraugos šalyje.
 
The Royal Family Facebook nuotr. The Royal Family Facebook nuotr.
Bakingamo rūmų paskelbtose ištraukose Elizabeth II giria Mančesterio, kuris gegužės mėnesį išgyveno mirtininko ataką, ir Londono, kur buvo įvykdytos atakos prie parlamento, Londono tilto ir kitose vietose, „raiškias tapatybes“.
 
Karalienė sako, kad jai buvo ypatinga garbė aplankyti jaunuolius, išgyvenusius ataką Mančesterio koncertų salėje, kur per sprogimą žuvo 22 žmonės.
„Tą apsilankymą ligoninėje vadinu ypatinga garbe, nes pacientai, kuriuos sutikau, buvo pavyzdys mums visiems, pademonstravo nepaprastą drąsą ir sugebėjimą atsigauti“, – sako monarchė.
 
The Royal Family Facebook nuotr. The Royal Family Facebook nuotr.
 
The Royal Family Facebook nuotr. The Royal Family Facebook nuotr.
The Royal Family Facebook nuotr. The Royal Family Facebook nuotr.
 
Elizabeth II taip pat pagerbia savo vyrą, 96 metų princą Philipą, kuris dėl garbingo amžiaus šiemet atsisakė daugumos viešų karališkųjų pareigų.
 
Karalienė, Philipas ir kiti šeimos nariai Kalėdų atostogas leidžia Sandringamo dvare, esančiame 175 km į šiaurę nuo Londono.
 
Po pamaldų karališkoji šeima yra numačiusi privačius priešpiečius.
 
Šiemet prie šeimos per Kalėdas pirmą kartą prisideda princo Harry sužadėtinė M. Markle. Pora ketina tuoktis gegužės mėnesį Vindzoro pilyje.
Elizabeth II sveikinime sako, kad karališkoji šeima nekantrauja „kitais metais priimti naujus narius“. Tai tikriausiai yra užuomina apie M. Markle ir būsimą princo Williamo (Viljamo) ir jo žmonos Kate (Keit) kūdikį, kuris turi gimti pavasarį.
 
 
 
  

Žymos: Kalėdos, Karališkoji šeima, Karalienė Elžbieta II, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai