Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-06-01

Ką kūno kalba atskleidžia apie dvi Britanijos princų moteris?

  
Ką kūno kalba atskleidžia apie dvi Britanijos princų moteris?
© PxHere nuotr.
Neverbalinė kalba tarp moterų gali išduoti jų santykius.
Atrodo, kad Kate ir Meghan viena kitai jaučia tokią pagarbą, kuri yra tarp komandos žaidėjų

Neseniai vestuves su princu Harry atšokusi Meghan Markle tapo visateise karališkos šeimos nare, todėl ne vienas internautas smalsauja, kaip sutaria brolių Williamo ir Harry žmonos. Kai Meghan ir Kate kartu pasirodė kasmetiniame Karališkojo fondo forume, kūno kalbos ekspertai ėmė nagrinėti šių dviejų moterų kūno kalbą ir iš to spręsti apie jųdviejų tarpusavio santykius.

esį vykusiame renginyje jos pasirodė su savo antrosiomis pusėmis ir dėvėjo mėlynų atspalvių sukneles.
Kembridžo ir Sasekso kunigaikštienės kartu įamžintos buvo tik keletą kartų, tačiau Meghan tikino, jog tarp jos ir Kate užsimezgė gan tvirtas ryšys. Ji pridūrė, kad Kembridžo kunigaikštienė išreiškė jai stiprų palaikymą ir padėjo priprasti prie karališkos šeimos gyvenimo ritmo.
 
Tačiau visiems šiomis dviem moterimis besidomintiems žmonėms to nepakanka. Štai kodėl portalas Cosmopolitan.com į pagalbą pasikvietė kūno kalbos ekspertę Judi James, kad ši, išanalizavusi moterų bendravimą ant scenos, pasakytų, kokios jos yra įprastoje aplinkoje – namuose.
 
Stiprus šeimos ryšys
 
Abiejų kunigaikštienių veiduose nuolatos spindinčios šypsenos leidžia suprasti, kad tarp abiejų karališkos šeimos porų susiformavo labai artimas ir stiprus ryšys.
Abipusė pagarba
 
„Atrodo, kad Kate ir Meghan viena kitai jaučia tokią pagarbą, kuri yra tarp komandos žaidėjų. Deja, iki seseriškos meilės joms dar toli“, – sakė Judi.
 
Nors Meghan svarbiausia buvo parodyti dėmesį savo tuo metu dar sužadėtiniui princui Harry, kai kalbėjo Kate, ji jos įdėmiai klausėsi. Tiesa, stipresniems ir glaudesniems santykiams sukurti dar yra laiko.
 
Dvi skirtingos asmenybės
Pasak kūno kalbos ekspertės Judi, tiek Kate, tiek Meghan su karališkomis pareigomis tvarkosi visiškai skirtingai. Tai spręsti galima iš jųdviejų kūno kalbos.
 
„Meghan pasitiki savimi ir visuomet stengiasi kitiems aiškiai perduoti savo siunčiamą žinią. Tai galima suprasti iš jos taisyklingos laikysenos ir ant kėdės atramos padėtos alkūnės. O Kate yra ramesnė, sėdėdama kėdėje ji remiasi į atlošą, o sunertos rankos rodo, kad ji jau turi šiek tiek patirties. Kate suvokia, jog žmonės jos klausysis, nepaisant šiek tiek pakelto balso tono“, – tęsė ekspertė.
 
Bendri pomėgiai ir nesutarimai
 
„Kai Harry pajuokaudavo, abi moterys beveik identiškai nusišypsodavo ir rankomis prisidengdavo veidą. Beveik identiškai Kate ir Meghan reagavo į labdaros organizacijos veiklą ir tikslus, tačiau, kalbai pasisukus apie nesutarimus, moterų kūno kalba išdavė kai ką labai įdomaus. Abi moterys savo veidus iš pat pradžių paslėpė po plaukais. Vėliau Meghan nusijuokė ir sugriebė Harry ranką. O Williamo trumpas „O, taip“ tapo ženklu, jog čia vyksta įdomūs dalykai. Kate šypsena neišdavė, kurie asmenys retkarčiais pasipyksta“, – sakė Judi.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Kate Middleton, Meghan Markle, princas williamas, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai