Tiesa.com   |   2015-04-14

K. Westą nuo gerbėjų Armėnijoje gynė apsaugos darbuotojai

  
K. Westą nuo gerbėjų Armėnijoje gynė apsaugos darbuotojai Į tvenkinį koncerto metu šokęs K. Westas sulaukė netikėto fanų poelgio.
37-erių K. Westas, atlikdamas kūrinį „Good Life“ liuoktelėjo tiesiai į vandens telkinį, skyrusį jį nuo žiūrovų.

Dainininkas Kanye Westas buvo apsuptas apsaugos darbuotojų po netikėto gerbėjų poelgio koncerto Armėnijoje metu. Jerevane pasirodęs atlikėjas nustebino žiūrovus įšokdamas į vandens telkinį. Jo saugumu susirūpinta tuomet, kai gerbėjai sušoko iš paskos.

37-erių K. Westas, atlikdamas kūrinį „Good Life“ liuoktelėjo tiesiai į vandens telkinį, skyrusį jį nuo žiūrovų. Jo paties nuostabai, fanai šoko paskui jį. O jiems įkandin – garsenybės asmens sargybiniai ir renginį prižiūrėję apsaugos tarnybų darbuotojai.
Koncertą stebėjusi K. Westo žmona Kim Kardashian džiaugėsi pasirodymu ir šį įvykį priėmė be didelio jaudulio. „Ačiū visiems, vakar atėjusiems į Kanye koncertą. Ten buvo tūkstančiai žmonių! Kanye šoko į tvenkinį, kad būtų arčiau žiūrovų, esančių kitoje pusėje ir daugybė žiūrovų sušoko į vandenį“, - rašė realybės šou žvaigždė.
 
Iš Armenijos kilusi K. Kardashian su vyru ir savo šeima atostogauja Armėnijoje. Neįprastas jos vyro pasirodymas gimtojoje šalyje garsenybė sujaudino iki širdies gelmių. Savo socialinių tinklų paskyrose K. Kardashian net keletą kartų džiaugėsi šauniu vyro pasirodymu ir nuostabiais jo gerbėjais.
 
 
  

Žymos: Muzika, Kim Kardashian, Kanye West

Komentarai

Naujausi straipsniai