Tiesa.com, dianalegacy.com   |   2017-10-12

K. Middleton pasirodė viešumoje, kalbama apie trečio vaiko lytį

  
K. Middleton pasirodė viešumoje, kalbama apie trečio vaiko lytį
© DuchessNews Facebook
Besilaukianti trečiojo kūdikio kunigaikštienė pasirodė viešumoje.
Šiuo metu turėtų būti 12 - ta nėštumo savaitė, tai reiškia, kad oficiali kūdikio gimimo data gali būti 2018 metų kovo mėnuo.

Po praėjusį mėnesį patvirtintų žinių apie kunigaikštienės nėštumą, moteris pirmą kartą pasirodė viešumoje neslėpdama savo akivaizdžiai padidėjusio pilvuko.

Jau kuris laikas buvo kalbama, kad K. Middleton yra labai silpna, ją kamuoja nuolatinis rytinis pykinimas, organizmo išsekimas, visgi Kate pasirodė esanti stipresnė nei manyta ir kartu su savo vyru Williamu ir jo broliu Harriu pasirodė viešumoje viename labdaros renginyje.
Žinoma visų akys krypo į moters aprangą. Viešam pasirodymui ji pasirinko dangaus mėlynumo ilgoką suknelę paryškinančią figūrą. Akivaizdžiai matyti nėštumo požymiai. Nors renginyje kunigaikštienė daug bendravo su svečiais, kurie apsilankė Bekingemo rūmuose, tačiau oficialiose nuotraukose matyti nuovargio žymės veide, pasikeitę bruožai ir pakritę žandukai.
 
Artimi šaltiniai atskleidžia, kad K. Middleton be perstojo valgo itin daug aštraus maisto bei saldumynų. Šnekama, kad tai požymis, jog moteris laukiasi vyriškos lyties kūdikio, nors pati kunigaikštienė turi tradiciją nesidomėti vaikelio lytimi iki kol jis gims.
 
Lažybų punktuose jau prasidėjo statymai, koks bus naujojo kūdikio vardas. Svarstoma, kad gimus berniukui vardas bus Henris arba Artūras, gimus mergaitei – Alicija arba Viktorija.
 
Svarstoma, kad šiuo metu turėtų būti 12 - ta nėštumo savaitė, tai reiškia, kad oficiali kūdikio gimimo data gali būti 2018 metų kovo mėnuo.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Nėštumas, kunigaikštienė

Komentarai

Naujausi straipsniai