Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-11

K. Meschino papiktino M. Šalčiūtės elgesys: sveikinu, dabar, matyt, jaučiasi daug kietesnė

  
K. Meschino papiktino M. Šalčiūtės elgesys: sveikinu, dabar, matyt, jaučiasi daug kietesnė
© Facebook nuotr.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino dar visai neseniai išgyveno sunkų laikotarpį: internete paplito asmeninė vaizdo medžiaga, kuri buvo skirta jos buvusiam vaikinui Jonui.

Mergina nusprendė nesedėti vietoje – kreipėsi į policiją ir stengėsi pamiršti šį nemalonų periodą.

Tačiau kita socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė nepraleido progos apie šį įvykį priminti.

Su savo vaikinu Dovydu naršydama „Discord“ paltformoje ji rado ten savo nuotrauką, kurioje yra užfiksuota sėdinti vonioje. Ant nuotraukos buvo užrašas „Dovi, man šaaaalta“. Ši frazė atpažįstama iš K. Meschino vaizdo įrašo, kuris buvo nutekintas.
Mergina nusprendė šia nuotrauka pasidalyti su gerbėjais instagrame. Karolina netruko nuotraukos pastebėti ir davė atsaką: „Smagu, kai žinomos merginos taip „palaiko“ viena kitą ir visai neskatina patyčių. Sveikinu, matyt, dabar kietesnė daug jaučiasi.“ Tačiau Monika tikino, kad visai nesityčiojo, ir pasipiktino, jog Karolina nusprendė aiškintis viešai.
 
„Karolina, tu nesureikšmink šito, nes įdėjau viską. Yra varoma ant manęs ir tikrai negalvota apie tave. Jei jautiesi kažkaip blogai, tai parašyk man ir pasakyk, kaip jautiesi, o ne viešai nesąmones daryk. Patyčių nepalaikau, visi čia žino, nes pati jų sulaukiu. Man yra viskas juokinga, kas ten įdėta. Juokinga žmonių laki fantazija, nematau, kad būčiau padariusi kažką blogo“, – rašė M. Šalčiūtė. Netrukus Moniką pasiekė gerbėjų žinutės, kuriose teigiama, kad Karolina neva pati iš jos šaiposi.
 
„Ji sako, kad pati yra prieš patyčias, o pati ką daro. Čia žemas lygis, bent neapsimestų“, – socialiniame tinkle į gerbėjus kreipėsi M. Šalčiūtė. Panašu, kad po šio įvykio merginos viena kitai jaučia ne pačius šilčiausius jausmus.
 
Kaip manote, ar Monikai Šalčiūtei derėjo viešinti tokią nuotrauką?
  

Žymos: Konfliktas, Monika Šalčiūtė, Karolina Šalčiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai