Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-08-30

Juoda trumpa suknelė atidengė M. Markle kojas (foto)

  
Juoda trumpa suknelė atidengė M. Markle kojas (foto)
© Wikimedia nuotr.
Meghan Markle

Per pastaruosius kelis mėnesius Meghan Markle jau spėjo susikurti tam tikrą savitą stilių. Dažniausiai viešuose susibūrimuose ji pasirodo vilkėdama kuklią suknelę ar sijoną. Tačiau vakar Londono „Victoria Palace“ teatre pasirodžiusi Sasekso kunigaikštienė visus nustebino pasirinkusi kiek kitokį, drąsesnį drabužių derinį.

Kartu su princu Harry moteris stebėjo itin populiarų miuziklą „Hamiltonas“. 37 metų Meghan pasipuošė trumpa, juodos spalvos smokingo stiliaus suknele, kurią kūrė Kanados mados namai „Judith & Charles“. Nors toks drabužio ilgis karališkosios šeimos atstovei galėjo sukelti nemalonių problemų, Meghan, kaip teigia portalo Mirror.co.uk stilistai, atrodė jaunatviškai, gaiviai ir seksualiai. Suknelė, kurios vertė yra 327 svarai sterlingų, mados namų „Judith & Charles“ tinklalapyje jau yra išparduota.
 
Prie suknelės princo Harry žmona priderino juodus aukštakulnius batelius ir juodos bei aukso spalvų delninukę. Plaukus moteris susuko į taip pat firminiu tapusį kuodą.
 
 
Kaip teigia portalo Mirror.co.uk komanda, smagu matyti, kad kunigaikštienė nebijo eksperimentuoti su stiliumi ir šį kartą nusprendė atidengti kojas.
 
Tai buvo pirmas karališkosios poros viešas pasirodymas po beveik mėnesį trukusių atostogų. Šis miuziklas buvo skirtas padėti pritraukti daugiau lėšų princo Harry ir jo bičiulio Lesoto princo Seeiso vadovaujamai labdaros organizacijai „Sentebale“.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Stilius, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai