Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-09

JAV Prezidento rinkimų absurdai: K. Westą parems T. Swift?

  
JAV Prezidento rinkimų absurdai: K. Westą parems T. Swift?
© „Twitter“ nuotr.
Kaip lengva papirkti moteris: ši rožių puokštė K. Westui garantavo T. Swift paramą.
„Awwww Kanye man ką tik atsiuntė gražiausių gėlių. #KanTay2020 #BFFs.”

Vienas kitam negailintys draugiškų ir nelabai draugiškų pašaipų dainininkas Kayne‘as Westas ir popprincesė Taylor Swift, atrodo, vienija jėgas. Dainininkė užsiminė galbūt prisijungsianti prie K. Westo prezidentinės kampanijos 2020-aisiais.

Amerikos žvaigždėms turbūt nuo Holivudo saulės perkaito smegenys. Dainininkė Taylor Switf užsiminė, kad jei per 2020-ųjų JAV Prezidento rinkimus Kayne Westas taikosi į galingiausio pasaulio vadovo postą, ji šiuo sunkiu keliu žengs kartu su juo, pranešė express.co.uk.
K. Westui paramą jau išreiškė Rihanna and Ice Cube, o T. Swift save po rinkimų netgi mato viceprezidentės kėdėje.
 
Įdomu, kad prieš šešerius metus tarp galbūt būsimojo prezidento K. Westo ir jo galbūt dešiniosios rankos
T. Swift perbėgo juoda katė. Tąkart dainininkei per VMA apdovanojimus atsiimant statulėlę reperis įsiveržė į sceną ir pareiškė, kad apdovanojimo labiau nusipelnė jo bičiulė Beyonce.
 
Tačiau įžymybės jau susitaikė – joms tai padaryti padėjo Jay-Z, paskatinęs K. Westą užkasti karo kirvį. Šis paklausė bičiulio ir T. Swift išsiuntė milžinišką baltų rožių puokštę.
 
Dainininkė paskubėjo dovana pasididžiuoti socialiniame tinkle „Instragram“, kur parašė: „Awwww Kanye man ką tik atsiuntė gražiausių gėlių. #KanTay2020 #BFFs.”
„BFF“ angliškai reiškia „Best friends forever“ (liet. Geriausi draugai amžinai), o „#KanTay2020“ yra abiejų „kandidatų“ vardų santrumpos.
 
 
  

Žymos: Rinkimai, JAV prezidentas, Kayne West, Taylor Swift

Komentarai

Naujausi straipsniai