Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-07-13

J.Aniston pavargo nuo gandų apie jos nėštumą

  
J.Aniston pavargo nuo gandų apie jos nėštumą
© Facebook.com
J.Aniston jaučia gyvenimo pilnatvę

Aktorė Jennifer Aniston išplatino pranešimą, kuriame teigia, jog yra pavargusi nuo niekada nesibaigiančių gandų apie jos tariamą nėštumą.

Ant popieriaus savo mintis išdėsčiusi aktorė teigia, jog ji nėra nėsčia, bet yra pavargusi nuo nuolat pasirodančių gandų apie jos padėtį. Ji taip teigė jog yra pavargusi nuo nuolatinio apie pramogas rašančių žurnalistų dėmėsio, neigiamų komentarų jos kūno sudėjimo atžvilgiu.
Birželio mėnesį J.Aniston atstovas turėjo paneigti gandus apie tariamą jos nėštumą, kuriuos esą patvirtino geras aktorės vyro J.Theroux draugas. Apie įžymybes rašantis žurnalas suskubo aktorės gerbėjams pranešti geras naujienas po to, kai pastebėjo padidėjusį jos pilvuką vieno renginio metu.
 
Savo pranešime aktorė teigia, jog galbūt vieną dieną nuspręs tapti mama, tačiau tai nėra jos siekiamybė. Gyvenimo pilnatvę ji jaučia ir neturėdama vaikų.
 
Jennifer Aniston ir jos vyras Justin Theroux susituokė 2015 metais slaptos ceremonijos metu. Prieš tai aktorė, kuri išgarsėjo Rachel vaidmeniu seriale ,,Draugai", buvo ištekėjusi už Holivudo aktoriaus Brado Pitto.
  

Žymos: Motinystė, Pasaulio žvaigždės, Aktorė

Komentarai

Naujausi straipsniai