Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-02-24

Internetas ūžia: paaiškėjo, kiek plastinių operacijų pasidarė K. Kardashian

  
Internetas ūžia: paaiškėjo, kiek plastinių operacijų pasidarė K. Kardashian
© K. Kardashian facebook
Moteris pasikeitė neatpažįstamai.

Kim Kardashian, jos seserų, brolio bei mamos meilė Robertui Kardashianui - niekam ne paslaptis. Garsiam advokatui šiemet būtų sukakę 74-eri, tačiau 2003 metais jį nužudė vėžys. Tačiau kasmet šeimos nariai kaip nors pamini tėvo atradimą ir šie metai - ne išimtis.

Kim Kardashian pasveikino jį senu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip 16-ojo gimtadienio proga gauna iš tėčio dovanų baltą automobilį.
„Tėčio 74-ojo gimtadienio proga noriu pasidalinti šiuo mielu vaizdo įrašu iš savo šešioliktojo gimtadienio. Tėti, mes ilgimės ir labai mylime tave!“, – prie vaizdo įrašo parašė Kim.
 
Vaizdo įrašas eilinį kartą nustebino gerbėjus, mat 16-metė K. Kardashian jame – sunkiai atpažįstama. Kaip rašo užsienio portalai, socialiniuose tinkluose pasipylė komentarai apie tai, kad K. Kardashian ir vėl priminė, jog nuo to laiko, kai išgarsėjo savo realybės šou, ji, kaip manoma, ne kartą tobulino savo išvaizdą pas specialistus.
 
Per tuos metus pasikeitė ne tik jos figūra (vienu iš „prekinių Kim ženklų“ jau tapusi plati jos sėdimoji), bet ir veido bruožai. O ką jau bekalbėti apie nuolat besikeičiantį ir dažnai stebinantį jos drabužių stilių...
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
 
 
  

Žymos: Kim Kardashian, Pokyčiai

Komentarai

Naujausi straipsniai