Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-07

Holivudo „saldainiukas" savo išvaizda šokiravo gerbėjus

  
Holivudo „saldainiukas" savo išvaizda šokiravo gerbėjus
© ceresiitaahlove!! flickr.
Z. Efronas ilgą laiką buvo geidžiamiausias Holivudo aktorius.

Kaip itin populiarius aktorius Z. Efronas rašė savo instagrame, naująją šukuoseną jis pasidarė tik dėl smagumo, tad ar tinka jam šie dredai? Tiesa, ne vienas jo gerbėjas, išvydęs šiuos išvaizdos pokyčius, pasipiktino aktoriaus elgesiu ir apkaltino jį svetimos kultūros ir jos simbolikos pasisavinimu.

Kaip žinoma, dredais dažniausiai puošiasi juodaodžiai asmenys. Dėl tokios savo šukuosenos pastarieji yra neretai kritikuojami ir viešai žeminami, tad nenuostabu, jog ir pats Z. Efronas susilaukė nemažai neapykantos žinučių.
Vieni jo gerbėjai, tik pamatę šią nuotrauką, nustojo jį sekti socialiniuose tinkluose, tačiau buvo ir tokių, kurie teigė, jog tai – tik paprasčiausia šukuosena, kuri neturi jokių asociacijų.
 
„Tu turbūt juokauji. Ar nebebuvo iš ko rinktis?“ – klausė vienas internautas.
 
„Tik juodaodžiai gali nešioti dredus? Pažįstu daug baltaodžių ir juodaodžių, kurie juos nešioja. Ar tai reiškia, jog afroamerikiečiai negali savo plaukų dažyti raudona ar šviesia spalvomis, nes tai – baltųjų žmonių plaukų spalvos? Nagi, žmonės. Baikite prie visko kabinėtis. Juk dabar 2018-ieji, esame vieningi. Tik žmonės, kurie teigia, jog dredai skirti tik juodaodžiams, ir toliau leidžia gyvuoti segregacijai. Liaukitės!“ – sakė kitas.
 
O ką manote jūs? Ar aktoriui tinka naujasis įvaizdis?
Z. Efron Instagram Z. Efron Instagram
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Holivudas, Išvaizda, Zack Efron

Komentarai

Naujausi straipsniai