Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-05-30

„Hario Poterio" žvaigždė vedė savo išrinktąją

  
„Hario Poterio" žvaigždė vedė savo išrinktąją
© tiesa.com
Aktorius įšaugo į žavingą vyrą.

Aktorius, „Hario Poterio“ filmuose vaidinęs Nevilį Nevėkšlą, ne vienos savo gerbėjos širdį sudaužė socialiniame tinkle paviešinęs akimirką iš vestuvių ceremonijos, skelbia Metro.co.uk.

Su iš JAV kilusia Angela Jones Matthew Lewisas (28) susižadėjo po merginos skyrybų su pirmuoju vyru praėjus tik 4 mėnesiams. Žaibiškai užsimezgęs jųdviejų romanas prasidėjo 2016-ųjų birželį. Pora susipažino Floridoje vykusiame burtininkų pasaulio gerbėjų renginyje.
Jaunavedžiai iki pat paskutinės minutės stengėsi neišduoti ceremonijos vietos ir, žinoma, datos, tačiau panaršę socialiniuose tinkluose aktoriaus gerbėjai greitai išsiaiškino, jog amžiną meilę Matthew ir Angela prisiekė Italijoje.
 
Tiesa, šmaikštumo nestokojantis Matthew, pasauliui paskelbdamas apie naują savo santykių statusą, teigė, jog tądien norėjo būti kitoje vietoje.
 
„Aš ne tik praleidau „Arctic Monkeys“ koncertą Los Andžele, bet jie surengė koncertą Italijoje būtent tada, kai mes ten buvome, tačiau mano žmona privertė mane dalyvauti vestuvėse. Esu įsiutęs“, – rašė Matthew.
reklama
 
Jei vyras nenori greitų skyrybų, jis turėtų kiek atsargiau rinkti žodžius. Tačiau ilgai būti vienišam jam netektų, kadangi buvęs burtininkas, pavergęs ne vienos gerbėjos širdį, tikriausiai pagamintų meilės eliksyrą ir vėl galėtų mėgautis romantiškais santykiais.
ŠALTINIS:ALFA.LT
  

Žymos: Holivudas, Knygos, aktorius, Haris Poteris, nevėkšla

Komentarai

Naujausi straipsniai