Tiesa.com, bns.lt   |   2018-04-18

Evai Longoriai įteiktas išskirtinis įvertinimas

  
Evai Longoriai įteiktas išskirtinis įvertinimas
© Eva Longoria Instagram.
Eva Longoria ceremonijos metu pravirko.

JAV aktorė Eva Longoria, labiausiai garsėjanti darbu televizijos seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“, nuo pirmadienio turi savo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje.

Tokį aktorės pripažinimą gyrė ispanakalbių bendruomenė. „Atstovavimas svarbu. Tad kaskart, kai šioje Šlovės alėjoje atsiras kitas ispanakalbis, tai bus dar vienas laimėjimas visai bendruomenei“, – naujienų agentūrai AFP sakė 43 metų aktorė iš meksikiečių kilmės Teksaso šeimos.
Evos Longorios žvaigždės atidengimo ceremonijoje dalyvavo jos vyras, buvęs meksikiečių žiniasklaidos kompanijos „Televisa“ pirmininkas Jose Antonio Bastonas. Gegužę porai turi gimti pirmas vaikas. Tarp dalyvių taip pat buvo tokios žvaigždės kaip dainininkas Ricky Martinas, dizainerė ir geriausia Evos draugė Victoria Beckham, bei aktorės Felicity Huffman, Melanie Griffith ir Anna Faris.
 
„Man tikrai svarbu būti čia, kad žmonės ateitų ir pamatytų žvaigždę, ir žinotų, kad daug ir sunkiai dirbdamas gali tai pasiekti“, – sakė Eva Longoria. Romantinėje komedijoje „Už borto“ („Overboard“), kuri turi pasirodyti kitą mėnesį, Eva Longoria vaidina geriausią sunkiai besiverčiančios vienišos motinos draugę.
 
 
 
 
  

Žymos: Holivudas, Eva Longoria, Walk of fame

Komentarai

Naujausi straipsniai