Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2019-04-09

„Eurovizijos“ finale Izraelyje ant scenos išvysime ir Madonną

  
„Eurovizijos“ finale Izraelyje ant scenos išvysime ir Madonną
© Instagram.com

Tai – oficialu. Pasaulio popmuzikos karalienė Madonna didžiausiame muzikos renginyje – „Eurovizijos“ finale – surengs pasirodymą. Už tai, kad scenoje išvystume vieną ryškiausių žvaigždžių, konkurso organizatoriai kišenes turėjo patuštinti vienu milijonu dolerių – būtent tiek kainuos dvi atlikėjos dainos, rašo Dailymail.co.uk.60-metė superžvaigždė ant scenos atliks vieną savo hitų ir naują kūrinį. Skelbiama, kad tai bus vienas brangiausių „Eurovizijos“ pasirodymų konkurso istorijoje.
Tiesa, įspūdinga už pasirodymą gauta suma nesubyrės tik į Madonnos banko sąskaitą. Ji bus išdalyta kartu su ja į Tel Avivą, Izraelį atvykusiai 160 žmonių komandai.
 
Nors Madonnos pasirodymas – labai laukiamas, tarp atlikėjos ir konkurso prodiuserių atsirado pirmieji nesutarimai, mat naujas kūrinys, kurį pristatyti „Eurovizijoje“ planuoja Madonna, turi paslėptą politinę žinutę.
 
Pasirodymas „Eurovizijoje“ bus ketvirtas atlikėjos koncertas Izraelyje. Madona šioje valstybėje įspūdingus šou buvo surengusi 1993-aisiais, 2009-aisiais ir 2012-aisiais.
 
  

Žymos: Muzika, Eurovizija, Madonna, Eurovizijos dainų konkursas

Komentarai

Naujausi straipsniai