Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2015-07-02

Dėl mažaūgio „Sostų karų” aktoriaus moterys alpsta

  
Dėl mažaūgio „Sostų karų” aktoriaus moterys alpsta
© Flickr nuotr.
P. Dinklage žemas ūgis nesutrukdė susirasti gražuolę žmoną bei sukurti šeimą.
Neavėsiu Aladino batų, nenešiosiu priklijuotos barzdos. Noriu vaidinti asmenybę.

Savo itin mažu ūgiu garsėjantis aktorius griežtai atsisako vaidmenų, kurie leistų žiūrovams iš to šaipytis. Vokiečių kilmės amerikietis aktorius Peteris Dinklage’as savo ūgį įvardija kaip privalumą, nes ne tik vaidmenų, bet ir moterų dėmesio vyrui nestinga.

„Neavėsiu Aladino batų, nenešiosiu priklijuotos barzdos. Noriu vaidinti asmenybę,“ – taip prodiuseriams rėžė aktorius, kurio ūgis siekia vos 135 centimetrus, pranešė lrytas.lt.
Aktorius išgarsėjo pradėjęs vaidinti Tyrioną Lanisterį populiariame JAV seriale „Sostų karai” (angl. Games of Thrones). Aktorius seriale kuria mėgstantį svaigalus ir laisvo elgesio merginas herojų.
2011-aisiais pradėtas rodyti serialas sulaukė neįtikėtino žiūrovų susidomėjimo, o P. Dinklage pelnė
„Emmy” ir Auksinio gaublio apdovanojimus kaip geriausias antraplanis dramos aktorius.
 
P.Dinklage’as dabar už kiekvieną seriją gauna 300 tūkst. JAV dolerių. Naujausią, penktąjį, serialo sezoną sudaro 10 serijų, tad nesunku suskaičiuoti, kiek pelno aktoriui atneša jo darbas.
 
Iki pasirodant “Sostų karuose”, vyrui teko vaidinti vadinamuosiuose art-house filmuose, nes komercinio kino kūrėjai tokio ūgio aktoriams siūlo vaidinti nykštukus arba magus. Pasak P. Dinklage’o, tokie vaidmenys žeidžia žmogaus orumą.
 
Tiesa, kartą P.Dinklage’as nusižengė savo principams – Andrew Adomsono nuotykių filme „Narnijos kronikos. Princas Kaspijanas“ (2008 m.) suvaidino solidaus amžiaus nykštuką.
 
Principinga aktoriaus pozicija įkvėpė daugelį mažaūgių aktorių, svajojančių apie didelius vaidmenis, kovoti dėl vietos po saule. P.Dinklage’ą jie vadina savo teisių gynėju.
 
Nors vyrui Dievas ūgio ir pašykštėjo, tačiau mokydamasis aktorystės meistriškumo Beningtono laisvųjų menų koledže – išmoko tuo naudotis. Žavesio nestokojantis ir itin savim pasitikintis vyras traukia moterų žvilgsnius. „ Juk moterims tokie vyrai irgi patinka,“ – šmaikštavo aktorius.
Pasakojama, kad teatro režisierė Erica Schmidt Peterį įsimylėjo vos tik pamačiusi. 2004 – ųjų lapkritį pora susižadėjo, o po metų atšventė vestuves.
 
32 centimetrais už savo vyrą aukštesnė moteris sakė, kad gražesnio, žavesnio, sąmoningesnio ir kuklesnio žmogaus dar nėra sutikusi.
 
 
Jau dešimtemetį skaičiuojanti Peterio šeima pagaliau sulaukė ir pagausėjimo. Akrtorius džiaugiasi, kad dukrytė gimė visiškai sveika.
 
  

Žymos: Sostų karai, Peter Dinklage

Komentarai

Naujausi straipsniai