Tiesa.com   |   people.com   |   2016-02-18

Davidas ir Victoria Beckhamai paneigė skyrybų gandus

  
Davidas ir Victoria Beckhamai paneigė skyrybų gandus Valentino dienos proga Davidas aplankyti Victorios skrido į Niujorką.

Tiek Davidui, tiek Victoriai Beckhamams visa galva pasinėrus į darbus, jau kurį laikas sklandė gandas, kad pora po truputį ėmė tolti vienas nuo kito. Šaltiniai teigė, kad 17 metų trukusiai santuokai galimai ateina galas.

Tačiau prieš pat Valentino dieną žymioji pora tokius gandus paneigė ir netgi paskleidė naują gandą, kad laukiasi penktosios atžalos, – pranešė people.com.
Nors šiuo metu Victoria yra labai užsiėmusi Niujorke, kur dalyvauja Niujorko mados savaitėje, o Davidas laiką leidžia tarp namų Londone ir Majamio, kuriame kuria savo futbolo komandą, vis dėlto vyras atrado laiko netikėtai aplankyti seniai matytą žmoną ir romantiškai praleisti vakarą kartu.
 
Buvusi grupės „Spice Girl“ narė ir žymusis futbolininkas kartu jau augina keturis vaikus: šešiolikmetį Brooklyną, trylikmetį Romeo, dešimtmetį Cruzą ir ketverių Harper. Pora niekada neatmetė galimybės susilaukti ir penktosios atžalos.
 
 
  

Žymos: David Beckham, Victoria Beckham

Komentarai

Naujausi straipsniai