Tiesa.com   |   2012-10-10

Darius Kasparaitis: „Dabar mano karjera – vaikų priežiūra“

  
Darius Kasparaitis: „Dabar mano karjera – vaikų priežiūra“ Darius Kasparaitis pagaliau turi laiko mėgautis šeimos gyvenimu.

„Visą laiką gyvenau kaip Holivude“, – atvirai prisipažino vienas turtingiausių Lietuvos sportininkų Darius Kasparaitis.

Buvęs NHL chuliganas, pasakojo ne tik apie atrastą šeimyninę laimę, bet ir apie juodžiausias gyvenimo akimirkas – įveiktą priklausomybę vaistams, grėsusį kalėjimą ir dvejas skyrybas, kainavusias jam... šešis milijonus dolerių.
Kaip turtai pakeitė vyruko iš Elektrėnų gyvenimą ir kaip jam pagaliau pavyko atrasti šeimyninę laimę? Kodėl Darius taip ir netapo ledo ritulio treneriu? „Šiandien mano karjera yra vaikų priežiūra. Žmona dirba, o aš vežu vaikus į darželį, važiuoju jų pasiimti ir būnu su jais namie“, – kalbėjo D. Kasparaitis, prieš keletą metų gyvenimą Amerikoje iškeitęs į kur kas ramesnį kitoje užsienio šalyje – Švedijoje.
 
Netrukus 40-ąjį jubiliejų švęsiantis sportininkas su šypsena pasakojo, kaip prieš porą metų ėmėsi auklės vaidmens. „Trys vaikai namie, visi verkia, visi amžinai nepatenkinti. Aš duodu jiems ledų, tada saldainių, o jie netrukus vėl prašo ledų. Iš pradžių tie riksmai ir reikalavimai labai nervino, juk visą gyvenimą buvau sportininkas, laikiausi griežto režimo, o čia... Tačiau pamažu išmokau susikalbėti su saviškiais ir šiandien džiaugiuosi su jais praleidžiamomis valandomis“, – pasakojo visame pasaulyje garsus Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis.
 
  

Žymos: Sportas, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai