Tiesa.com   |   2015-06-12

Britų fitneso gražuolė nesibodi demonstruoti įspūdingo kūno

  
Britų fitneso gražuolė nesibodi demonstruoti įspūdingo kūno
© Flikcr.com
Po ilgų valandų sporto klube Chloe nebijo apsinuoginti.

Siekdama tobulo kūno britų fitneso gražuolė, šokėja, televizijos projektų dalyvė bei modelis 27-erių Chloe Madaley daug laiko praleidžia sporto salėje. Tačiau trumpam ištrūkusi iš nesibaigiančio sporto režimo jauna moteris atsipalaidavo saulėtame Dubajaus paplūdimyje kartu su širdies draugu Jamesu Haskellu.

Paplūdimyje Ch. Madeley pasipuošė itin mažu žaviu raudonu bikiniu. Nors dviejų dalių maudymosi kostiumėlis pabrėžė merginos figūros privalumus, vis dėlto vietos fantazijai palikta nedaug, pašmaikštavo dailymail.co.uk. Tiesa, į valias buvo galima grožėtis išpuoselėtu pilvo presu ir dailiomis kojomis.
Dėl fitneso galvą pametusi Chloe nėra vienišė. Jos vaikinas, su kuriuo ji susitikinėja nuo praėjusių metų pabaigos, taip pat turi ką parodyti: 30-metis regbio žaidėjas Jamesas, atstovaujantis Londono „Wasps“ komandai, mielai pademonstravo savo raumeningą kūną.
 
Porelė paplūdimyje mėgavosi vienas kito dėmesiu, apkabinimais ir bučiniais. Paklausti, ar galvoja apie santuoką, įsimylėjėliai portalui mirror.co.uk tvirtino, kad šiuo metu jiems svarbiausia vienas kitą geriau pažinti.
 
  

Žymos: Fitnesas

Komentarai

Naujausi straipsniai