Tiesa.com   |   BNS   |   2018-06-14

Britanijos kunigaikštienė Meghan pirmą kartą viešai pasirodė kartu su karaliene (foto)

  
Britanijos kunigaikštienė Meghan pirmą kartą viešai pasirodė kartu su karaliene (foto)
© Tiesa.com fotomontažas

Buvusi JAV aktorė Meghan Markle ketvirtadienį pirmą kartą pasirodė viešai dviese su karaliene Elizabeth II per jos karališkąjį vizitą Anglijos šiaurės vakaruose.

Karalienė ir Sasekso kunigaikštienė išvyko specialiu karališkuoju traukiniu. Ketvirtadienį jos turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių.
Vidurdienį kartu su visa Didžiąja Britanija jos tylos minute pagerbė didžiulio gaisro Londono daugiabutyje aukų atminimą, šaliai minint šios 71 žmogaus gyvybę nusinešusios tragedijos metines.
 
Visą kitą 92-jų karalienės ir 36 metų amerikietės kelionės dalį jas lydėjo žmonių šypsenos ir sveikinimai.
 
Abi moterys buvo apsirengusios kontrastuojančių spalvų drabužiais. Kunigaikštienė buvo apsivilkusi smėlio spalvos siaurą „Givenchy“ suknelę, o Jos Didenybė dėvėjo žaliosios citrinos spalvos paltą su prie jo priderinta skrybėlaite. Atrodė, kad karalienė jaukiai jaučiasi naujos savo šeimos narės draugijoje.
 
Per pirmąjį sustojimą netoli Liverpulio esančiame Vidnese viešnios stebėjo vietos mokinių pasirodymą.
 
Per jį kunigaikštienė sėdėjo šalia karalienės. Vėliau jos turėjo dalyvauti kituose renginiuose, vienas kurių buvo Mersio vartų tilto per Mersio upę ir Mančesterio laivybinį kanalą oficialus atidarymas.
 
Česterio centre, kur Elizabeth II ir Meghan pagerbė žuvusiuosius tylos minute, jas pasitiko džiūgaujančių žmonių minios.
 
Karalienė sveikinosi su susirinkusiaisiais savo gerbėjais eidama viena gatvės puse, o kunigaikštienė – kita, sustodama pasikalbėti su vietos gyventojais ir net parodydama savo vestuvinį žiedą vienai grupei smalsuolių.
Kunigaikštienė Meghan, buvusi JAV televizijos serialo „Kostiumuotieji“ (Suits) žvaigždė, po praėjusį mėnesį įvykusių vestuvių su princu Harry (Hariu) po truputi imasi karališkų pareigų.
 
  

Žymos: Karalienė Elžbieta II, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai