Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-06-29

Bradas Pittas ir Angelina Jolie susitiko su princu Williamu ir Kate

  
Bradas Pittas ir Angelina Jolie susitiko su princu Williamu ir Kate Susitikimo metu poros neteisėtą laukinių gyvūnų pardavimą ir Jolie vykdomą kampaniją.
Holivudo pora tuščiomis neatvyko – pora jaunajai princesei Charlottei atvežė ypatingų dovanų, tačiau kokių, konkrečiai neįvardijama.

Neseniai dar kartą tėvais tapę Princas Wiliamas su žmona Kate Middleton su Holivudo liaupsinama gražuolių porele – Bradu Pittu ir Angelina Jolie – susitiko Kembridže. Tai - pirmas kartas, kai Karališkoji šeima privačiam pokalbiui sustinka su Holivudo įžimybėmis.

Kaip pranešė dailymail.co.uk. J. Jolie, lydima vyro B. Pitt, į Londoną atvyko turėdama konkrečių tikslų – tai vienas iš jos projekto mažinti seksualinę moterų prievartą karo zonose dalių. Garsi aktorė kreipėsi į karališkąją Britanijos šeimą, prašydama prisidėti prie projekto įgyvendinimo būtent Anglijoje.
Pasak žurnalistų, susitikimas įvyko privačioje aplinkoje. Atvykusius į Kensingtono rūmus, Holivudo žvaigždes maloniai sutiko. Princas Williamas ir kunigaikštienė Kate Middleton, pasak šaltinio, buvo maloniai nustebinti tokio susitikimo.
 
Susitikime taip pat dalyvavo ir abu princo Wiliamo vaikai: princas George, kuriam liepą sukaks dveji ir princesė Charlotte. J.Jolie ir B. Pitt atžalos susitikime nedalyvavo.
 
Savo liberaliu požiūriu į meilę garsėjanti Holivudo pora tuščiomis neatvyko – pasak šaltinio, pora jaunajai princesei Charlottei atvežė ypatingų dovanų, tačiau kokių, konkrečiai neįvardijama.
 
Porų pokalbis vyko kur kas ilgiau nei planuota. Po užsitęsusių pašnekesių kunigaikštienė Kate teigė, kad poros aptarė bendrą susidomėjimą neteisėta laukinių gyvūnų prekyba.
 
Tai buvo pirmas kartas, kada poros susitiko akis į akį ir, panašu, abi pusės liko patenkintos susitikimo rezultatais.
 
 
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Angelina Jolie, Bradas Pittas

Komentarai

Naujausi straipsniai