Tiesa.com   |   2013-04-23

Besilaukiančiai Catherine – stilingiausios titulas

  
Besilaukiančiai Catherine – stilingiausios titulas Besilaukiančios įžymybės sulaukia vis daugiau spaudimo atrodyti nepriekaištingai.

Pramogų pasaulyje besilaukiančios įžymybės sulaukia vis daugiau dėmesio ir spaudimo gerai atrodyti. Iš stilingiausiųjų sąrašo nesitraukia ir Princo Williamo žmona Catherine, kurią žurnalas „Vanity Fair“ išrinko stilingiausia besilaukiančiąja įžymybe.

Žurnale rašoma, kad kunigaikštienė iškėlė aukštą kartelę kitoms besilaukiančioms moterims ir rodo gerą pavyzdį, kaip skoningai atrodyti nėštumo metu. Ji rengiasi skoningus ilgesnius drabužius, paryškinančius jos ilgas kojas, tačiau tuo pačiu per daug neslepia apvalėjančio pilvuko su per daug laisvais drabužiais. Taip pat Catherine, kuri laukiasi jau septintą mėnesį, neatsisako ir aktyvios visuomeninės veiklos. Ji praėjusįjį savaitgalį dalyvavo tarptautiniame skautų renginyje, Windsoro pilyje.
Tokių išskirtinių komplimentų tikrai nesulauktų besilaukianti JAV pramogų žvaigždė Kim Kardashian, kuri pasaulio bulvarinėje žiniasklaidoje išgarsėjo savo neskoningumu. Gan didelį priaugtą antsvorį nėštumo metu, aktorė dar labiau paryškina iššaukiančiais ir ypač atvirais drabužiais ir tokiu būdu sugeba šokiruoti net ir visko mačiusius pramogų pasaulio atstovus.
 
Į geriausiai besirengiančių nėščių garsenybių dešimtuką, kurį sudarė žurnalas „Vanity Fair“, taip pat pateko Hilaria Baldwin, Peaches Geldof, Halle Berry ir Penelope Cruz.
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, įžymybės, Mada

Komentarai

Naujausi straipsniai