Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-08-14

Be makiažo pasirodžiusi Selma Heyek sulaukė komplimentų

  
Be makiažo pasirodžiusi Selma Heyek sulaukė komplimentų
© Wikimedia nuotr.
Selma Heyek.

Aktorė Salma Hayek įrodė, jog norint atrodyti nepriekaištingai, nebūtina prie veidrodžio praleisti kelių valandų. Nors ši moteris kino filmų premjerose stebina savo elegancija ir nepriekaištingu stiliaus pojūčiu, ne ką mažiau įspūdingai ji atrodo laiką leisdama prie vandens.

S. Hayek savo instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje ji – be lašo makiažo. Atostogaudama Bora Boroje, žinoma aktorė nusprendė pailsėti pati ir pailsinti savo veido odą.
52-ejų aktorei komplimentus dalijo ir jos sekėjai. Jie niekaip negalėjo atsistebėti tuo, kaip jaunatviškai atrodo jau į šeštą dešimtį įkopusi, šiaudine skrybėle ir juodu bikiniu pasipuošusi moteris.
 
View this post on Instagram

#nofilter #noretouching

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 
„Ačiū, kad dalijiesi nuotraukomis, kuriose tu – be makiažo ir filtrų. Jos siunčia labai stiprią žinutę visoms moterims“, – rašė viena internautė.
 
„Natūralus grožis, oho“, – teigė kita.
 
„Esi tikra supermoteris. Taip pat ir atrodai“, – pridūrė trečia.
 
Tiesa, moteris panašiomis fotografijomis dalijasi jau nebe pirmą kartą. Jos instagramo paskyra pilna nuotraukų, kuriose Salmos išvaizda kelia pavydą.
 
View this post on Instagram

🌊🌊🌊

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 
Šiais laikais, kai socialiniuose tinkluose pilna įvairiomis nuotraukų redagavimo programomis, filtrais ir kitomis priemonėmis pakoreguotų fotografijų, smagu matyti, kad tokie garsūs žmonės kaip S. Hayek rodo gerą pavyzdį kitoms moterims.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Makiažas, Selma Heyek

Komentarai

Naujausi straipsniai