Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-08-26

Atskleista Karalienės švytinčios odos paslaptis

  
Atskleista Karalienės švytinčios odos paslaptis
© Michael Chu flickr.
Karalienės oda tiesiog švyti.

Didžiosios Britanijos karalienei Elžbietai II jau 92 metai, tačiau jaunatviškos išvaizdos ir švytinčios odos jai galima tik pavydėti, rašo glamourmagazine.co.uk. Panašu, kad karalienė turi paslaptį.

Kaip teigia kovos su senėjimu ekspertas, Elžbieta II visą gyvenimą laikėsi vienos labai paprastos taisyklės.
Anot Stuarto Mileso, kuris ištobulino mitybos, odos priežiūros ir fizinio aktyvumo programą, padėsiančią įveikti laiką, karalienės puikios odos paslaptis labai paprasta – ji tiesiog vengia saulės spindulių.
 
„Karalienė gali didžiuotis puikia oda, o ją iki gilios senatvės išsaugoti padėjo labai paprastas dalykas – ji tiesiog vengia saulės. Keliaudama užsienyje, ji visada dėvi skrybėlę ar nešasi skėtį nuo saulės, kurie saugo nuo žalingo poveikio", – komentuoja S. Milesas.
 
„Ji niekada nesirenka atostogoms meto, kai saulė stipriausia. Vasaras ji visada mieliau praleidžia Škotijoje. Štai ir viskas – pagrindinė priežastis, kodėl karalienė gali džiaugtis tokia puikia oda", – tvirtina kovos su senėjimu ekspertas.
 
Nors saulės nubučiuota oda ir žavi patraukliu auksiniu spindesiu, menka paslaptis, kad nuo saulės oda greičiau sensta, tad venkite kaitrių spindulių, nepamirškite apsauginio kremo ir stilingos kepurės ar skrybėlaitės nuo saulės.
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Sveikata, Karalienė Elžbieta II

Komentarai

Naujausi straipsniai