Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-18

Atskleista idealios K. Middleton figūros paslaptis

  
Atskleista idealios K. Middleton figūros paslaptis
© Flickr. nuotr.
Žinoma moteris visada savimi rūpinasi.

Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton (36) atskleidė, kaip, pagimdžiusi tris atžalas, ji atsikratė per nėštumus priaugto svorio.

Balandžio mėnesį princo Louiso susilaukusi karališkosios šeimos narė nuolatos giriama už savo išpuoselėtą ir gana sportišką figūrą. Tad kaip K. Middleton atsikratė daugelio moterų siaubo – nėštumo metu priaugtų papildomų kilogramų?
2016-aisiais Indijoje su kunigaikštiene susitikusi profesorė BulBul Dhar-James atskleidė, ką jai į šį klausimą atsakė pati Kate: „Aš bėgioju paskui savo vaikus.“
 
Juk paskui vaikus bėgioja visos mamos, tačiau kaip kunigaikštienei pavyksta beveik iškart po gimdymo susigrąžinti sportišką figūrą? Prie to, kaip teigė specialistai, labai stipriai prisideda įpročiai, kuriuos žmogus puoselėjo iki pastojant. Mokydamasi universitete Kate užsiėmė sportu. Ji žaidė žolės riedulį ir lankė irklavimą. Be to, ir dabar moteris kiekvieną laisvą minutę praleidžia sportuodama.
 
Tiesa, prie greitai grįžusių įprastų kūno formų prisidėjo ir moters genai.
 
„Kai kurios moterys sugeba labai greitai susigrąžinti įprastas kūno formas, tačiau daugiausia tam įtakos turi gyvenimo būdas iki nėštumo. Jei buvote aktyvi, jūsų kūno masės indeksas atitiko normas, o nėštumo metu nepatyrėte didelių komplikacijų, yra tikimybė, jog po gimdymo susigrąžinsite įprastas formas, – sakė Londone įsikūrusios Moterų sveikatos klinikos atstovė Laura Spicer. – Taip pat nereikėtų pamiršti ir genų. Kaip prie įprasto svorio sugrįžti sekėsi jūsų mamai, taip seksis ir jums.“
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Kate Middleton, Svoris, Nėštumas

Komentarai

Naujausi straipsniai